Rower elektryczny GHOST E-Teru Essential
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Rower elektryczny GHOST E-Teru Essential
GHOST E-Teru Essential to e-MTB stworzony z myślą o entuzjastach jazdy terenowej, którzy poszukują sprzętu na rozpoczęcie swojej przygody z MTB. Ten wszechstronny hardtail nie tylko pozwoli Ci szlifować swoje umiejętności, ale przede wszystkim dostarczy wiele radości z jazdy. Precyzyjnie dobrane komponenty oraz technologia Bosch zapewniają wyśrubowane osiągi, komfort oraz bezpieczeństwo – bez względu na to, czy wspinasz się na strome podjazdy, czy eksplorujesz zróżnicowane ścieżki.

Najważniejsze cechy
Elektryczne wspomaganie Bosch – moc, na której możesz polegać
Odpowiednie tempo na trasie oraz wsparcie na stromych podjazdach zapewnia sprawdzony silnik Bosch Performance Line o mocy 250 W i momencie obrotowym 75 Nm. Dzięki tej mocy zawsze masz pod ręką natychmiastowe wspomaganie, niezależnie od stopnia trudności trasy. Zintegrowany akumulator Bosch InTube 500 Wh pozwala na długie, nawet całodniowe wyprawy, bez konieczności częstego ładowania. Wszystko to obsługujesz intuicyjnym , dzięki któremu zmiana trybów jazdy staje się szybka i naturalna – możesz w pełni skupić się na trasie i otaczającej przyrodzie.
Napęd i osprzęt oparty na Shimano CUES
Napęd hardtaila oparty na komponentach Shimano CUES to solidne i wszechstronne rozwiązanie dla rekreacyjnej jazdy w terenie. Manetka Shimano Triggershift CUES z technologią Rapidfire+ zapewnia szybką i precyzyjną zmianę biegów dzięki lekkiej obsłudze i ergonomicznej konstrukcji. Kaseta Shimano CUES CS-LG400-9 (11-41T) oferuje szeroki zakres przełożeń, idealny do pokonywania zróżnicowanego terenu, od stromych podjazdów po szybkie zjazdy. Tylna przerzutka Shimano CUES RD-U4000 9s z technologią Shadow to gwarancja płynnej i cichej zmianę biegów oraz stabilizację łańcucha, minimalizując ryzyko jego spadania w trudnych warunkach. Całość wykorzystuje technologię LINKGLIDE, gwarantującą trwałość i niezawodność pracy.
Amortyzowany widelec
Przedni widelec Suntour XCM32-Boost z 120 mm skoku sprawia, że jazda po kamieniach, korzeniach i leśnych duktach staje się o wiele wygodniejsza i bezpieczniejsza. Amortyzacja działa płynnie, skutecznie pochłaniając nierówności – możesz pozwolić sobie na dynamiczniejszy styl jazdy, zachowując komfort nawet na dłuższych odcinkach terenowych. Blokada skoku pozwoli Ci na efektywniejszą jazdę po płaskim terenie.
Pełna kontrola z hamulcami Tektro
Elektryczny hardtail został wyposażony w niezawodne hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-M275 z tarczami o średnicy, które zapewniają doskonałą siłę hamowania i precyzję w każdych warunkach – zarówno na suchych, jak i mokrych szlakach, niezależnie od terenu. Taki układ charakteryzuje się wysoką responsywnością, co pozwala na błyskawiczną reakcję w sytuacjach wymagających natychmiastowego zatrzymania, takich jak nagłe przeszkody na trasie. Zaciski oferują płynną modulację siły, co daje Ci pełną kontrolę podczas stromych zjazdów, technicznych odcinków czy dynamicznej jazdy w zmiennym terenie.
Komfort jazdy i dopracowane detale
Ten świetnie skomponowany e-MTB pozwoli Ci nie tylko rozwijać swoje umiejętności, ale także wygodnie podróżować. Ergonomiczna kierownica Ghost Riser Bar o 20 mm wzniosie pozwala na bardziej naturalną, aktywną pozycję podczas podjazdów i zjazdów. Siodełko Selle Royal MTB Vivo gwarantuje komfort nawet podczas wielogodzinnych tras, a solidne pedały VP VPE-527 z odblaskami zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Przemyślany uchwyt do montażu podpórki (KSA18) podnosi funkcjonalność roweru podczas codziennych przerw.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Bosch Performance Line |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 75 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Bosch LED Remote (BRC3600) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Bosch PowerTube 500 |
| Pojemność akumulatora | 500 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Ładowarka | Bosch Compact Charger 2A |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD265682 |
| Marka | GHOST |
| Płeć | Damskie / męskie |
| Kolor | Niebiesko-szary |
| Kolor wg producenta | Dark Gray / Metallic Light Blue (połysk) |
| Rocznik modelowy | 2025 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 17,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | M |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | Suntour XCM32 Boost DS |
| Skok widelca | 120 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×9 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Shimano CUES RD-U4000 Shadow, 9-biegowa |
| Manetki | Shimano CUES SL-U4010-9R, Rapidfire+ |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CUES CS-LG400-9 (11–41T) |
| Mechanizm korbowy | Miranda Virage z osłoną łańcucha (38T), ramiona 165 mm |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Tektro HD-M275 (2-tłoczkowe), tarcze 180/180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Koła | Schürmann Yak Disc 25-622, piasty Shimano HB-TC500-15-B / FH-TC500-HM-B |
| Opony p/t | Schwalbe Smart Sam K-Guard 60-622, 50 EPI |
| Oś przód | Sztywna oś Boost 15×110 mm |
| Oś tył | Sztywna oś Boost 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Ghost Riser Bar GND51, 31.8 mm, wznios 20 mm, szer. 720 mm |
| Wspornik kierownicy | Ghost Ground Fiftyone, 31.8 mm, dł. 45 mm, aluminium |
| Siodło | Selle Royal MTB Vivo |
| Wspornik siodła | Kalloy SP-DC1, 31.6 mm, dł. 350 mm |
| Pedały | VP VPE-527, platformowe (tworzywo/aluminium) z odblaskami |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Ghost |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |




















Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.