Przyczepka samochodowa 200×106 UNITRAILER GARDEN 200 KIPP z burtami siatkowymi, stelażem H-800
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Przyczepka samochodowa 200×106 UNITRAILER GARDEN 200 KIPP z burtami siatkowymi, stelażem H-800
Przyczepa do samochodu osobowego Garden Trailer 200 KIPP jest naszym bestsellerem. Jest to przyczepa do samochodu osobowego z DMC do 750 kg. Posiada otwieraną tylną burtę, dzięki czemu załadunek i rozładunek jest dużo prostszy i szybszy. Jednym z elementów przyczepy jest uchylny dyszel, który pozwala z łatwością postawić przyczepę na tylnej burcie. Oszczędzając przy tym dużo miejsca. Burty siatkowe świetnie się prezentują na przyczepce oraz powiększają wysokość załadunkową aż o 40 cm. Zestaw jest wyposażony również w stelaż z plandeką szarą Solidnie wykonany stelaż jest idealny pod plandekę, która posiada elastyczne linki opończe. Pozwalają one na dobre napięcie plandeki, która nie będzie falować przy jeździe. Wszystkie formalności związane z zakupem wykonujemy za Ciebie. Zamówiony towar wraz z dołączoną dokumentacją dostarczamy we wskazany przez Ciebie adres w ciągu kilku dni roboczych. Po otrzymaniu przyczepki musisz ją jedynie zarejestrować i ubezpieczyć, aby w pełni z niej korzystać.
Wszystkie potrzebne dokumenty oraz szybka dostawa
Kupując u nas model przyczepy Garden Trailer 200 KIPP, nie musisz przejmować się żadnymi sprawami formalnymi. My wszystko zrobimy za Ciebie, aby zaoszczędzić Twój czas i płynnie przeprowadzić Cię przez realizację zamówienia. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty, które będą potrzebne do natychmiastowej rejestracji, czyli homologację, fakturę zakupu oraz certyfikat autoryzacyjny.
Zakupiona przyczepka zostaje wysłana z całym kompletem dokumentów w ciągu 24h.
Korzyści z posiadania przyczepki samochodowej Garden Trailer 200 KIPP
Każda nasza nowa przyczepka jest objęta 2 letnią gwarancją, dzięki czemu użytkowanie jej jest możliwe bez żadnych obaw o uszkodzenie. Do każdego produktu dołączamy instrukcję obsługi i książeczkę gwarancyjną. Wszystkie najważniejsze dokumenty trafiają do Ciebie wraz z zakupioną przyczepką. Dodatkowo, w każdej chwili masz możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci burt BIS czy pokrywy aluminiowej. Jeśli w trakcie użytkowania przyczepki pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zawsze można skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie udzielą wszystkich informacji i wszystko wytłumaczą.
Dodatkowo naszą przyczepę do samochodu osobowego możesz kiprować dzięki uchylnemu dyszlowi. Umożliwia to dużo bardziej komfortowy załadunek i wyładunek towarów, które normalnie musiałbyś podnosić lub zrzucać. To rozwiązanie również spotkane jest najczęściej w o wiele droższych przyczepach znacząco wpływając na lepsze odczucia z ich użytkowania. Kolejnym z plusów tego rozwiązania jest możliwość przechowywania przyczepki w pozycji pionowej ze złożonym dyszlem stojącej na tylnej burcie. Nie musisz się więc martwić, że przyczepka będzie zajmować dużo miejsca w garażu lub nie zmieści się ze względu na wystający dyszel. Postawisz ją nawet opartą o elewację budynku lub gdzie tylko chcesz!
Nowa przyczepa do samochodu osobowego
Przyczepka Garden Trailer 200 KIPP jest wykonana z ocynkowanej stali, dzięki czemu jest ona odporna na rdzę i warunki atmosferyczne. Wzmocnieniem dla całej konstrukcji są trzy belki wsporcze zamontowane pod podłogą, które podtrzymują powierzchnię transportową. Uchylny dyszel umożliwia swobodne kiprowanie, dzięki czemu załadowanie i wyładowanie towaru jest bardzo proste i zajmuje wyjątkowo mało czasu. Dlatego, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, proponujemy przyczepę Garden Trailer 200 KIPP z bogatym wyposażeniem za wyjątkową cenę. Przyczepa Garden Trailer 200 KIPP może posiadać wiele zastosowań. Dzięki niej w bezpieczny sposób możesz przewieźć materiały budowlane, meble lub specjalistyczne urządzenia. W każdej chwili możesz zdemontować tylną burtę ściągając ją z zaczepów, zyskując tym samym dużo więcej przestrzeni w ciągu kilku sekund. Od teraz za jednym razem jesteś w stanie przetransportować dużo więcej rzeczy.
Przyczepka Garden Trailer 200 KIPP posiada otwieraną tylną burtą. Dzięki temu załadunek i wyładunek są niesłychanie łatwe. Istnieje również możliwość przewożenia długich towarów lub materiałów z otwartą lub zdemontowaną burtą. Wystarczy zdjąć ją z zaczepów i już możemy przewozić różnego rodzaju rury, drewno, sklejkę oraz inne długie przedmioty!
Dane techniczne przyczepy Garden Trailer 200 KIPP
- PODWOZIE – oś skrętna od producenta Knott lub ALKO – zrealizowana na specjalne zamówienie Unitrailer. Wymiar kół: 155/70 R13. Dyszel uchylny typu „V”, który w każdej chwili można złożyć pod podłogę przyczepki.
- NADWOZIE – rama nośna wykonana z blachy stalowej, ocynkowanej ogniowo. Zastosowano profile gięte skręcone śrubami. Powierzchnia transportowa: podłoga została wykonana z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki, której grubość wynosi 9 mm.
- BURTY – Podwójne, ocynkowane burty podstawowe o wysokości 30 cm oraz dodatkowe burty siatkowe o wysokości 40 cm. Wszystkie burty posiadają możliwość demontażu. Tylna burta jest otwierana.
- STELAŻ Z PLANDEKĄ – Wytrzymała, lekka konstrukcja stelaża. Z wytrzymałą, gruba plandeką odporną na rozdarcia.
Do przyczepki możesz dokupić:
- burty bis 40 cm
- pokrowiec płaski + stelaż płaski
- siatki zabezpieczające
- koło podporowe z klemą
- uchwyty podłogowe
- chlapacze
- podpory stałe boczne
- zabezpieczenie antykradzieżowe
- kliny pod koła
- pokrywa aluminiowa
… i w ten sposób dostosować ją do swoich potrzeb!
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą czatu internetowego lub telefonicznie. W chwili składania zamówienia na przyczepkę samochodową prosimy o podanie DMC auta, które będzie ciągnąć przyczepkę. Informacja o dopuszczalnej masie całkowitej znajduje się na ostatniej stronie w dowodzie rejestracyjnym pod pozycją „O.2”. Możliwe DMC: 300 kg, 350 kg, 400 kg, 450 kg, 499 kg, 500 kg, 525 kg, 550 kg, 575 kg, 600 kg, 625 kg, 650 kg, 675 kg, 700 kg, 725 kg, 750 kg.
| Specyfikacja | Opis |
|---|---|
| Producent | UNITRAILER |
| Kod produktu | UT004482 |
| EAN | 5907648361164 |
| Model | Garden Trailer 200 KIPP |
| DMC min. | 300 kg |
| DMC max. | 750 kg |
| Długość przestrzeni ładunkowej | 2006 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 1063 mm |
| Koła | 155/70 R13 |
| Koło zapasowe ze wspornikiem | opcjonalnie |
| Umiejscowienie kół | poza przestrzenią ładunkową |
| Rodzaj zawieszenia | 1 oś niehamowana 750 kg |
| Liczba osi | 1 |
| Burty | stalowe |
| Hamulce | niehamowana |
| Wysokość burty | 30 cm |
| Podłoga | pełna podłoga sklejkowa |
| Uchylna | tak |
| Zastosowanie | przeprowadzki / przewóz mebli; transport towarów w firmie |
| Rodzaj wtyczki | 7 pin |
| Możliwe użycie adaptera | 13/7 pin |
| Światło cofania | nie |
| Dopuszczalna ładowność | 634 kg |
| Waga przyczepy | 116 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Unitrailer |
| Stan | Dziewięć |
























Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.