Przyczepka lekka 264×125 UNITRAILER GARDEN 264 KIPP z burtami BIS, stelażem H-800
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Przyczepka lekka 264×125 UNITRAILER GARDEN 264 KIPP z burtami BIS, stelażem H-800
Przyczepa uchylna z dużą powierzchnią transportową z serii modelu UNITRAILER GARDEN 264 KIPP z burtami BIS o wymiarach 264×125 cm z maksymalnym DMC do 750 kg (możliwość wyboru). Atutem przyczepek z tej serii jest możliwość składania dyszla, dzięki czemu jesteśmy w stanie przechowywać przyczepkę na tylnej burcie pionowo. Z taką możliwością z pewnością jesteśmy w stanie znaleźć szybciej miejsce do jej przechowywania. Przyczepka jest bogato wyposażona w zestawie znajdują się: koło podporowe, burty BIS, stelaż h-800 z pokrowcem szarym. Burty BIS czyli podwójne burty zwiększające wysokość załadunkową, ocynkowane. Stelaż H-800 stabilny i wytrzymały rewelacyjny pod plandekę, która ze względu na swój materiał wykonania i grubość jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.
Niezbędne dokumenty oraz dostawa
Decydując się na zakup przyczepy z uchylnym dyszlem i podwójnymi burtami GARDEN TRAILER 264 KIPP nie musisz przejmować się żadnymi sprawami formalnymi. My wszystko zrobimy za Ciebie, aby zaoszczędzić Twój czas i płynnie przeprowadzić Cię przez realizację zamówienia. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty, które będą potrzebne do natychmiastowej rejestracji, czyli homologację, fakturę zakupu oraz certyfikat autoryzacyjny.
Zakupiona przyczepka zostaje wysłana z całym kompletem dokumentów w ciągu kilku dni roboczych.
Korzyści z posiadania przyczepki samochodowej Garden Trailer 264 KIPP
Decydując się na zakup naszej, nowej przyczepki otrzymasz, 2 lata gwarancji, dzięki czemu użytkowanie jej jest możliwe bez żadnych obaw o uszkodzenie. Do każdego produktu dołączamy instrukcję obsługi i książeczkę gwarancyjną. Wszystkie najważniejsze dokumenty trafiają do Ciebie wraz z zakupioną przyczepką. Dodatkowo, w każdej chwili masz możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci, stelażu h-0, pokrowca płaskiego, pokrywy aluminiowej, burt siatkowych, zabezpieczenia antykradzieżowego. Jeśli w trakcie użytkowania przyczepki pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zawsze można, skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie udzielą wszystkich informacji i wszystko wytłumaczą.
Przyczepa uchylna z dużą powierzchnią transportową GARDEN TRAILER 264 KIPP stworzona do przewozu materiałów, posiadająca jedna oś. Koło podporowe, które pozwala na komfortowe przemieszczanie stojąca przyczepką. Powierzchnia transportowa o wymiarach 264x126x30 mm oraz DMC 750 kg umożliwi załadowanie dłuższych i szerszych materiałów bez żadnych problemów. Wytrzymałość przyczepy zapewnia rama nośna wyprodukowana ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości oraz powierzchnia transportowa ze sklejki wodoodpornej.
Dane techniczne przyczepy GARDEN TRAILER 264 KIPP
- PODWOZIE – 1 oś od producenta Knott lub ALKO – zrealizowana na specjalne zamówienie Unitrailer. Wymiar kół: 155/70 R13. Dyszel typu „V”. Zawieszenie: niezależne, uresorowanie na wałku skrętnym. Koła poza przestrzenią ładunkową.
- NADWOZIE – rama nośna: stal konstrukcyjna, skręcana, blacha ocynkowana gięta na zimno. Powierzchnia transportowa: podłoga została wykonana z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki, której grubość wynosi 9 mm.
- BURTY BIS– podwójne burty wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, grubej i solidnej. Tylna burta otwierana.
- POKROWIEC SZARY – wytrzymały i odporny pokrowiec na wszelkiego rodzaju rozdarcia i uszkodzenia.
- STELAŻ H-800 – solidny, stabilny, wytrzymały stanowiący solidna podstawę pod plandekę.
- KOŁO PODPOROWE – wyprodukowane na specjalne zamówienie UNITRAILER renomowanych niemieckich producentów.
Do przyczepki możesz dokupić:
- burty siatkowe
- pokrywa aluminiowa
- stelaż h-0
- plandeka płaska
- wspornik koła zapasowego
- reling przedni
- najazd stalowy lub ALU
- podpory boczne
… i w ten sposób dostosować ją do swoich potrzeb!
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą czatu internetowego lub telefonicznie. W chwili składania zamówienia na przyczepkę samochodową prosimy o podanie DMC auta, które będzie ciągnąć przyczepkę. Informacja o dopuszczalnej masie całkowitej znajduje się na ostatniej stronie w dowodzie rejestracyjnym pod pozycją „O.2”. Możliwe DMC: 400 kg, 450 kg, 499 kg, 500 kg, 525 kg, 550 kg, 575 kg, 600 kg, 625 kg, 650 kg, 675 kg, 700 kg, 725 kg, 750 kg.
| Specyfikacja | Opis |
|---|---|
| Producent | UNITRAILER |
| Kod produktu | UT004527 |
| EAN | 5904553980114 |
| Model | Garden Trailer 264 KIPP |
| DMC min. | 400 kg |
| DMC max. | 750 kg |
| Długość przestrzeni ładunkowej | 2641 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 1256 mm |
| Koła | 155/70 R13 |
| Koło zapasowe ze wspornikiem | opcjonalnie |
| Umiejscowienie kół | poza przestrzenią ładunkową |
| Rodzaj zawieszenia | 1 oś niehamowana 750 kg |
| Liczba osi | 1 |
| Burty | stalowe |
| Hamulce | niehamowana |
| Wysokość burty | 30 cm |
| Podłoga | pełna podłoga sklejkowa |
| Uchylna | tak |
| Zastosowanie | przeprowadzki / przewóz mebli; transport towarów w firmie |
| Rodzaj wtyczki | 7 pin |
| Możliwe użycie adaptera 13/7 pin | tak |
| Światło cofania | nie |
| Dopuszczalna ładowność | 604 kg |
| Waga przyczepy | 146 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Unitrailer |
| Stan | Dziewięć |























Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.