Przyczepka lekka 200×125 UNITRAILER GARDEN 201 KIPP ze stelażem H-800
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Przyczepka lekka 200×125 UNITRAILER GARDEN 201 KIPP ze stelażem H-800
Przyczepa lekka z plandeką produkowana przez polską firmę UNITRAILER. Przyczepki serii Garden Trailer charakteryzują się uchylnym dyszlem oraz opcją kiprowania. Uchylny dyszel pomaga w przechowywaniu przyczepki w garażu ustawionej pionowo na tylnej burcie, a możliwość kiprowania pozwala na szybki rozładunek towaru. Ta opcja przydaje się najbardziej gdy przewożony materiał jest w postaci sypkiej np: żwir, piasek, gruz. Dyszel stworzony w układ litery V, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały i poprawia stabilizacje przyczepki. W zestawie przyczepy lekkiej znajduje się niebieska plandeka ze stelażem. Stelaż jest solidnie wykonany i tworzy mocną konstrukcję pod niebieską plandekę. Plandeka została wykonana z odpornego na rozerwania materiału, aby posłużyła przez wiele lat. Cała seria przyczep Garden Trailer 201 KIPP posiada pełny ocynk, dzięki czemu jest odporna na korozję. Z pewnością produkt posłuży przez wiele lat. Dodatkowo przyczepka jest wyposażona w koło podporowe ułatwiające podłączenie przyczepy do haka pojazdu. Układ jezdny w przyczepce jednoosiowej resorowanej Garden Trailer zawiera oś pojedynczą dwukołową renomowanych niemieckich producentów AL-KO lub KNOTT. Dopuszczalna masa całkowita przyczepy wynosi 750 kg, a jej waga 122,7 kg. Zatem maksymalna ładowność przyczepy to 627,3 kg.
Potrzebne dokumenty, gwarancja oraz błyskawiczna dostawa
Po zakupie przyczepy UNITRAILER GARDEN 201 KIPP ze stelażem H-800 wszystkie sprawy formalne załatwiamy my. Wszystkie dokumenty wypełnimy za Ciebie, aby zaoszczędzić Twój czas i płynnie dokonać finalizacji zamówienia. Dokumenty, które dostaniesz od nas to: homologacja, faktura zakupu oraz certyfikat autoryzacyjny. Twoim jedynym zadaniem jest odwiedzenie wydziału komunikacji i zarejestrowanie przyczepki oraz zakup ubezpieczenia.
Przyczepka lekka z plandeką i dokumentami jest objęta gwarancją wynoszącą 2 lata. Do każdej przyczepki dołączamy instrukcję obsługi i książeczkę gwarancyjną. Wszystkie najważniejsze dokumenty trafiają do Ciebie wraz z zakupioną przyczepką. Jeśli w trakcie użytkowania przyczepki pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zawsze można skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie udzielą wszystkich informacji i wszystko wytłumaczą.
Nowa przyczepa lekka z plandeką i dokumentami do transportu towarów
Przyczepka Garden Trailer 201 KIPP jest pokryta ocynkiem, dzięki czemu jest wytrzymała i odporna na rdzewienie. Wzmocnieniem dla całej konstrukcji przyczepy są trzy belki wsporcze zamontowane pod podłogą, które sprawiają, że powierzchnia transportowa jest bardziej stabilna i wytrzymała. Uchylny dyszel umożliwia swobodne kiprowanie, dzięki czemu załadowanie i wyładowanie towaru jest bardzo proste i zajmuje wyjątkowo mało czasu. Dlatego, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, proponujemy przyczepę Garden Trailer 201 KIPP z uchylnym dyszlem za atrakcyjną cenę. Przyczepa Garden Trailer 201 KIPP jest uniwersalna. Dzięki niej w bezpieczny sposób możesz przewieźć materiały budowlane, meble lub specjalistyczne urządzenia. W każdej chwili możesz zdemontować tylną burtę ściągając ją z zaczepów, zyskując tym samym dużo więcej przestrzeni w ciągu kilku sekund. Od teraz za jednym razem jesteś w stanie przetransportować dużo więcej rzeczy.
Dane techniczne przyczepy Garden TRAILER 201 KIPP
- PODWOZIE – oś skrętna od producenta Knott lub ALKO.
- NADWOZIE – rama nośna wykonana z blachy stalowej, ocynkowanej ogniowo. Zastosowano profile gięte skręcone śrubami. Powierzchnia transportowa: podłoga została wykonana z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki, której grubość wynosi 9 mm.
- BURTY– wszystkie burty wykonane z ocynkowanej stali. Tylna burta otwierana.
- DYSZEL – wykonany w kształt litery V, co pozwala na lepsza stabilizację przyczepy.
- ZACZEP KULOWY – renomowanych producentów m. in. takich jak Winterhoff, Steelpress, AL-KO.
- Plandeka ze stelażem H-800 – Wytrzymały stelaż stanowiący stabilną podstawę na niebieska plandekę
Do przyczepki możesz dokupić:
- burty bis 40 cm
- burty siatkowe 40 cm
- pokrowiec płaski + stelaż płaski
- siatki zabezpieczające
- uchwyty podłogowe
- chlapacze
- podpory stałe boczne
- zabezpieczenie antykradzieżowe
- kliny pod koła
- pokrywę aluminiową
… i w ten sposób dostosować ją do swoich wymagań
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą czatu internetowego lub telefonicznie. W chwili składania zamówienia na przyczepkę samochodową prosimy o podanie DMC auta, które będzie ciągnąć przyczepkę. Informacja o dopuszczalnej masie całkowitej znajduje się na ostatniej stronie w dowodzie rejestracyjnym pod pozycją „O.2”. Możliwe DMC: 300 kg, 350 kg, 400 kg, 450 kg, 499 kg, 500 kg, 525 kg, 550 kg, 575 kg, 600 kg, 625 kg, 650 kg, 675 kg, 700 kg, 725 kg, 750 kg.
| Specyfikacja | Opis |
|---|---|
| Producent | UNITRAILER |
| Kod produktu | UT004233 |
| EAN | 5907648369917 |
| Model | Garden Trailer 201 KIPP |
| DMC min. | 300 kg |
| DMC max. | 750 kg |
| Długość przestrzeni ładunkowej | 2006 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 1256 mm |
| Koła | 155/70 R13 |
| Koło zapasowe ze wspornikiem | opcjonalnie |
| Umiejscowienie kół | poza przestrzenią ładunkową |
| Rodzaj zawieszenia | 1 oś niehamowana 750 kg |
| Liczba osi | 1 |
| Hamulce | niehamowana |
| Burty | stalowe |
| Wysokość burty | 30 cm |
| Podłoga | pełna podłoga sklejkowa |
| Uchylna | tak |
| Zastosowanie | przeprowadzki / przewóz mebli; transport towarów w firmie |
| Światło cofania | nie |
| Dopuszczalna ładowność | 629 kg |
| Waga przyczepy | 121 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Unitrailer |
| Stan | Dziewięć |

























Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.