Hulajnoga elektryczna XRIDER F10 Pro 2x 1000W 85km 10″ Żółty
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Hulajnoga elektryczna XRIDER F10 Pro 2x 1000W 85km 10″ Żółty
Hulajnoga elektryczna XRIDER F10 Pro to wybór dla tych, którzy oczekują maksymalnej wydajności. Zapewnią ją dwa silniki o mocy szczytowej PEAK 2x1400W i bateria 18,2 Ah/48 V, dzięki którym na jednym ładowaniu pokonasz nawet 85 km*! Pokonuj miejskie wyzwania, trudne tereny i wzniesienia o nachyleniu nawet 30°.
F10 Pro posiada duże bezdętkowe opony, które umożliwiają komfortową jazdę nawet po najbardziej wymagających terenach, a podwójna amortyzacja i antypoślizgowy deck gwarantują wygodę w każdych warunkach.
Wydajne hamulce tarczowe zapewniają pełną kontrolę podczas jazdy. Co więcej, dodatkowe oświetlenie LED oraz podświetlany deck zadbają o Twoją widoczność po zmroku i sprawią, że Twój pojazd wyróżni się w tłumie.
Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie i transport, a aplikacja umożliwia łatwe zarządzanie parametrami. XRIDER F10 Pro wyznacza nowe standardy w kategorii hulajnóg terenowych, umożliwiając Ci przeżywanie przygód z zupełnie nowej perspektywy.
Dane podstawowe
| Bluetooth: | tak |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | światła LED, możliwość złożenia, tempomat, system odzyskiwania energii kinetycznej (KERS) |
| 20 km/h | |
| 2x 1000 W | |
| Moc znamionowa: | 1400 W |
| 120 kg | |
| Wymiary: | 132 x 118 x 64 cm |
| Zasilanie: | akumulator 48V |
| 85 km | |
| Średnica kół: | 10 cali |
Kompatybilność i Interoperacyjność
| Zgodność z aplikacją: | XRIDER |
|---|---|
| Kompatybilność aplikacji: | Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0 |
| https://play.google.com/store/apps/details?id=com.li.xrider | |
| https://apps.apple.com/pl/app/xrider/id1457303453?l=pl | |
| Produkt może wymagać aktualizacji |
Wyposażenie
| Wyposażenie: | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, sakwa, zasilacz |
|---|
| Informacje o bezpieczeństwie: | Pobierz(otworzy się w nowym oknie) |
|---|
Gwarancja
| Gwarancja: | 24 miesiące |
|---|
Producent / importer
| Nazwa producenta: | Manta S.A. |
|---|---|
| Marka: | XRIDER |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | XRIDER |
| Stan | Dziewięć |





















Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.