Hulajnoga elektryczna Ruptor R1 v2 500W 80km 10″
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Hulajnoga elektryczna Ruptor R1 v2 500W 80km 10″
Tylko dla odważnych
Każdy model Ruptora stawia swoje warunki. Co za tym idzie, nie są to hulajnogi “dla każdego”. Musisz pamiętać, że pod tym drapieżnym wyglądem, skrywa się równie dzikie wnętrze. Dzięki silnikowi o mocy 500 W – jest on w stanie udźwignąć nawet osobę o wadze 120 kg. Nie trzeba więc mówić, że żadne wzniesienie, czy przeszkoda nie powinny stanowić dla niego większego problemu. Co więcej – posiada on napęd na tylne koło, tak, jak motocykl. Dzięki temu bardzo gładko wchodzi w zakręty i błyskawicznie zbiera się do dalszej jazdy!




Elegant na zewnątrz
Już na pierwszy rzut oka widać, że to nie jest zwykła hulajnoga elektryczna. Jego wręcz pancerna konstrukcja wygląda, jakby mogła znieść wiele – bo tak właśnie jest! Nie oznacza to jednak, że Ruptor R1 v2 jest toporny. Absolutnie nie.

Dzika dusza
Wielką zaletą R1 v2 jest jego bateria o pojemności 20 Ah. Jak pewnie dobrze wiesz – w tym przedziale cenowym, taka liczba jest bardzo rzadko spotykana. Oznacza ona tyle, że będziesz mógł dłużej jeździć i rzadziej ładować swój pojazd. A co za tym idzie – w grę wchodzą dłuższe trasy (nawet do 80 km!).
waga urządzenia
23 kg
pojemność baterii
20 Ah
zasięg do
80 km
Wyświetlacz
Podczas swoich wypadów możesz mieć wszystkie informacje o pojeździe pod ręką. Po prostu rzuć okiem na przejrzysty wyświetlacz, aby otrzymać wszystkie informacje. Zobaczysz na nim aktualną prędkość, tryb jazdy, przebyty dystans, aktywność świateł, migaczy i tempomatu, a nawet alerty o usterkach! Nie musisz się też martwić poziomem naładowania baterii, ponieważ wyświetlacz Ruptora jest na tyle duży, by pomieścić również i tę informację. Podobnie jak to, jaką aktualnie ma temperaturę sterownik. Dzięki temu nie dojdzie do przegrzania! Zupełnie jak przy turbosprężarce w samochodach sportowych. Te wszystkie informacje znajdziesz również w dedykowanej aplikacji.
Bezpieczne wyprawy
To nie koniec dbania o bezpieczeństwo! O ile przy postoju zadba o to aplikacja, o tyle w trakcie jazdy – zadba o to Ruptor. A właściwie, to jego dwa niezawodne hamulce tarczowe, dzięki którym w mgnieniu oka zareagujesz na każdą sytuację. O to, by Twoja jazda była odpowiedzialna, zadba również pełne oświetlenie. Przy każdym hamowaniu włączy się sygnał ostrzegawczy. A przy zmianie kierunku – możesz włączyć kierunkowskaz – bez zdejmowania dłoni z kierownicy!



Komfortowo i stabilnie
Ruszając w trasę – poczujesz, że jedziesz na prawdziwej bestii. Taka właśnie jest jazda na Ruptorze. Pełna wrażeń, emocji i adrenaliny. Przy czym, dzięki licznym zabezpieczeniom i pancernej konstrukcji jest ona bardzo komfortowa i pewna. To właśnie wyróżnia ten pojazd na tle konkurencji. Dla Ruptora R1 v2 nawet kwestia transportu nie jest problemem. Wystarczy złożyć kierownicę i rączki, a hulajnoga stanie się na tyle kompaktowa, że z łatwością zmieści się w bagażniku nawet małego auta.
Dane techniczne
Dane podstawowe
| Bluetooth: | tak |
|---|---|
| Czas ładowania: | 10 h |
| Informacje dodatkowe: | światła LED, prędkościomierz, dedykowana aplikacja dla smartfonów, kierunkowskazy |
| 20 km/h | |
| Moc maksymalna: | 800 W |
| 500 W | |
| 120 kg | |
| Waga: | 23 kg |
| Wymiary: | 117 x 61 x 138 cm |
| 80 km | |
| Średnica kół: | 10 cali |
Kompatybilność i Interoperacyjność
| Zgodność z aplikacją: | RUPTOR |
|---|---|
| Produkt może wymagać aktualizacji |
Wyposażenie
| Wyposażenie: | ładowarka |
|---|
| Instrukcja użytkownika: | Pobierz(otworzy się w nowym oknie) |
|---|
| Informacje o bezpieczeństwie: | Pobierz(otworzy się w nowym oknie) |
|---|
Gwarancja
| Gwarancja: | 24 miesiące |
|---|
Producent / importer
| Nazwa producenta: | Barel Poland Sp. z o.o. |
|---|---|
| Marka: | Ruptor |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Ruptor |
| Stan | Dziewięć |





















Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.