Hulajnoga elektryczna Motus MTS
4,299.00zł
W magazynie
W magazynie
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Hulajnoga elektryczna Motus MTS
Opis: Hulajnoga elektryczna Motus MTS
| Moc silnika | 600 W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 810 W |
| Pojemność baterii | 18Ah |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Wyświetlacz | LCD |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Motus |
| Stan | Dziewięć |
Hulajnoga elektryczna Motus MTS
4,299.00zł
W magazynie















Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.