Rower elektryczny SUPERIOR eXR 6050 B Touring
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Rower elektryczny SUPERIOR eXR 6050 B Touring
Superior eXR 6050 B Touring to elektryczny rower trekkingowy z kompletem akcesoriów. Czeski producent stworzył ten model z myślą o zapewnieniu użytkownikowi maksymalnej uniwersalności, dlatego sprawdzi się on zarówno w mieście, jak i poza nim. Pełnię swoich możliwości pokaże na dalekich trasach, jednak świetnie nadaje się także codziennego transportu.

Wsparcie wydajnego silnika – Bosch Active Line Plus – sprawia, że każda wycieczka staje się przyjemniejsza. Niezawodny, wygodny i prosty w obsłudze napęd elektryczny pozwala zawsze dopasować siłę wspomagania pedałowania do swoich potrzeb.
Jeżeli szukasz dobrze wyposażonego elektrycznego trekkingu, to eXR 6050 B Touring będzie trafionym wyborem.
Najważniejsze atuty tego e-bike’a to:
- Aluminiowa rama, której kształt dopracowano do wymagań wyprawowych. Oznacza to, że wykonano ją z wytrzymałego stopu metalu 6061 T6, a samą geometrię dostosowano do wielogodzinnych wycieczek. Dzięki wyprostowanej pozycji za kierownicą nawet dalekie trasy nie powodują dyskomfortu pleców, a dłonie pozostają odciążone.
- Typowo długodystansowy silnik BOSCH Active Line Plus. Jego charakterystyka lepiej odpowiada długim i spokojnym trasom niż nagłym zrywom. Stonowany moment obrotowy (50 Nm), pojemny akumulator PowerTube (500 wh) oraz wydajne dozowanie mocy pozwalają na notowanie dłuższych przebiegów – nawet to 140 kilometrów na jednym ładowaniu.
- Dostosowany do wymagań e-trekkingu widelec RST Volant z amortyzacją o skoku 60 mm. Poprawia bezpieczeństwo oraz komfort jazdy w lekkim terenie, czyli na trasach leśnych oraz szutrowych.
- Napęd Shimano 1×9, czyli mechanizm wytrzymały i nieskomplikowany w obsłudze. Komponenty z grupy Alivio działają wydajnie także pod dużym obciążeniem, dlatego świetnie odpowiadają charakterystyce roweru ze wspomaganiem elektrycznym.
- Hydrauliczne hamulce tarczowe – wyposażenie zdecydowanie poprawiające bezpieczeństwo jazdy e-bike’iem, a więc konstrukcją cięższą niż zwykły trekking.
- Solidne akcesoria: błotniki, bagażnik, podpórka oraz oświetlenie z przodu i z tyłu.Superior eXR 6050 B Touring to elektryczny rower trekkingowy z kompletem akcesoriów. Czeski producent stworzył ten model z myślą o zapewnieniu użytkownikowi maksymalnej uniwersalności, dlatego sprawdzi się on zarówno w mieście, jak i poza nim. Pełnię swoich możliwości pokaże na dalekich trasach, jednak świetnie nadaje się także codziennego transportu.

Wsparcie wydajnego silnika – Bosch Active Line Plus – sprawia, że każda wycieczka staje się przyjemniejsza. Niezawodny, wygodny i prosty w obsłudze napęd elektryczny pozwala zawsze dopasować siłę wspomagania pedałowania do swoich potrzeb.
Jeżeli szukasz dobrze wyposażonego elektrycznego trekkingu, to eXR 6050 B Touring będzie trafionym wyborem.
Najważniejsze atuty tego e-bike’a to:- Aluminiowa rama, której kształt dopracowano do wymagań wyprawowych. Oznacza to, że wykonano ją z wytrzymałego stopu metalu 6061 T6, a samą geometrię dostosowano do wielogodzinnych wycieczek. Dzięki wyprostowanej pozycji za kierownicą nawet dalekie trasy nie powodują dyskomfortu pleców, a dłonie pozostają odciążone.
- Typowo długodystansowy silnik BOSCH Active Line Plus. Jego charakterystyka lepiej odpowiada długim i spokojnym trasom niż nagłym zrywom. Stonowany moment obrotowy (50 Nm), pojemny akumulator PowerTube (500 wh) oraz wydajne dozowanie mocy pozwalają na notowanie dłuższych przebiegów – nawet to 140 kilometrów na jednym ładowaniu.
- Dostosowany do wymagań e-trekkingu widelec RST Volant z amortyzacją o skoku 60 mm. Poprawia bezpieczeństwo oraz komfort jazdy w lekkim terenie, czyli na trasach leśnych oraz szutrowych.
- Napęd Shimano 1×9, czyli mechanizm wytrzymały i nieskomplikowany w obsłudze. Komponenty z grupy Alivio działają wydajnie także pod dużym obciążeniem, dlatego świetnie odpowiadają charakterystyce roweru ze wspomaganiem elektrycznym.
- Hydrauliczne hamulce tarczowe – wyposażenie zdecydowanie poprawiające bezpieczeństwo jazdy e-bike’iem, a więc konstrukcją cięższą niż zwykły trekking.
- Solidne akcesoria: błotniki, bagażnik, podpórka oraz oświetlenie z przodu i z tyłu.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Bosch Active Line Plus |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 50 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Bosch Purion (1,9″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Bosch PowerTube 500 |
| Pojemność akumulatora | 500 Wh |
| Ładowarka | 2A |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD181779 |
| Marka | SUPERIOR |
| Płeć | Męskie |
| Kolor | Szary |
| Rocznik modelowy | 2022 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 19″ |
| Rozmiar wg producenta | L (19″) |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | RST Volant, tapered |
| Skok widelca | 80 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×9 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio RD-M3100 Shadow Design |
| Manetki | Shimano Alivio SL-M3100-R RapidFire Plus |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-HG200-9 (11–36T) |
| Mechanizm korbowy | ONE Sport, aluminium (38T) |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano BR-MT200, tarcze Shimano SM-RT10 180/180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 28″ |
| Obręcze | Stars J26S (32H) |
| Piasty | Shimano HB-TX505 / FH-TX505-8 |
| Oś przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Oś tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Opony | Schwalbe G-One Bite 28×2.00″, taśma odblaskowa |
| Komponenty | |
| Kierownica | ONE Alloy 31.8 mm, szer. 680 mm, wznios 20 mm |
| Wspornik kierownicy | ONE1 Python, aluminiowy, regulowany, 31.8 mm |
| Siodło | Selle Royal Vivo |
| Wspornik siodła | ONE1 Sport, aluminium, 30.9 mm |
| Pedały | VP Components VP-836 |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Superior |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |


























Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.