Rower elektryczny R-RAYMON CrossRay FS E 5.0 10S Deore
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Rower elektryczny R-RAYMON CrossRay FS E 5.0 10S Deore
R-Raymon CrossRay FS E 5.0 10S Deore to wysokiej jakości rower elektryczny typu MTB, który doskonale sprawdzi się podczas jazdy terenowej. Model ten łączy w sobie nowoczesne wzornictwo z bardzo dobrej jakości komponentami i efektywną amortyzacją. Pozwala zatem na komfortowe przemierzanie ścieżek.
Silnik da wsparcie na każdym szlaku
Jeżeli szukasz mocnego e-bike’a, który sprawdzi się nie tylko do poruszania się po najbliższej okolicy, ale przede wszystkim zapewni oczekiwany komfort na trudnych górskich szlakach, to się nie zawiedziesz.
Jest to zasługą zastosowania wysokiej jakości komponentów napędu elektrycznego:
- silnika Yamaha PW-ST, który zapewnia wsparcie podczas pokonywania najbardziej wymagających podjazdów. Jest to możliwe, dzięki dużej mocy wynoszącej 250 W i maksymalnego momentu obrotowego o wartości 70 Nm.
- akumulatora Simplo EnergyTube o pojemności 630 Wh, gwarantującego zasięg sięgający maksymalnie do 100 km na jednym ładowaniu. Ostateczne osiągi zależne są od wielu zmiennych, takich jak ukształtowanie terenu, warunki atmosferyczne, wybrany tryb wspomagania czy waga użytkownika.
- kolorowego wyświetlacza Yamaha Display C o wielkości 2,8”, na którym można odczytać nie tylko informacje dotyczące pracy elementów układu wspomagania elektrycznego, ale także podstawowe parametry jazdy. Element ten z powodzeniem zastępuje licznik.
Jednocześnie należy podkreślić, że silnik umiejscowiono centralnie, czyli korbowo, a baterię zintegrowano z ramą, dzięki czemu ten rower elektryczny jest doskonale wyważony. Dzięki temu nawet strome podjazdy można pokonywać z przyjemnością.
Atrakcyjny design
Projektanci marki R-Raymon opracowali model, który wyróżnia się nowoczesnym designem. Minimalistyczne lakierowanie w neutralnej kolorystyce sprawia, że e-bike stanowi świetną propozycję dla aktywnych kobiet i mężczyzn. Warto podkreślić, że nie tylko świetnie wygląda, ale także pozwala na przyjemne podróżowanie, dzięki doskonałej jakości komponentach.
Osprzęt, jakiego potrzebujesz
Idealnie dobrany osprzęt pozwala na czerpanie pełnej przyjemności z jazdy nie tylko na prostych drogach, ale także w terenie. Zespół R-Raymon zadbał o wysoką jakość zastosowanych podzespołów. Wśród nich na największą uwagę zasługują:
- efektywny amortyzowany widelec SR Suntour XCR34 Boost LOR Air o skoku 120 mm,
- równie dobry damper SR Suntour Raidon R Air o identycznym skoku,
- napęd 1×10 opierający swoje działanie na komponentach z serii Shimano Deore, dostosowanych do specyfiki jazdy górskiej,
- tarczowe hamulce hydrauliczne o dużej modulacji i sile hamowania dopasowanej do specyfiki e-bike’a.
Wszystkie elementy sprawiają, że korzystanie z tego roweru jest przyjemne. Płynna zmiana biegów, poczucie bezpieczeństwa oraz świetna amortyzacja gwarantują doskonałe wrażenia podczas użytkowania roweru.
Unikalne wyposażenie
W porównaniu do innych rowerów o podobnej charakterystyce R-Raymon CrossRay FS E 5.0 10S Deore wyróżnia się wyjątkowo bogatym wyposażeniem fabrycznym. Kompleksowe oświetlenie przednie i tylne zapewnia dobrą widoczność na trasie. Pełnowymiarowe błotniki skutecznie chronią przed wodą z kałuży, błotem czy kamieniami. Solidny bagażnik natomiast umożliwia zabranie ze sobą dodatkowego bagażu.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Yamaha PW-ST |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 70 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Yamaha Display C (TFT, kolorowy 2,8″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Simplo Intube 630 |
| Pojemność akumulatora | 630 Wh |
| Ładowarka | 4A |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD202523 |
| Marka | R-RAYMON |
| Płeć | Damskie / męskie |
| Kolor | Szary |
| Rocznik modelowy | 2022 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 20,5″ |
| Rozmiar wg producenta | L (52) |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCR34 Boost LOR Air (tapered) |
| Skok widelca | 120 mm |
| Damper | SR Suntour Raidon R Air, 190×51 mm |
| Skok zawieszenia | 120 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×10 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore LG RD-M5130 Shadow Plus, 10-biegowa |
| Manetki | Shimano Deore SL-M5130 Rapidfire Plus |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-LG400 (11–43T) |
| Mechanizm korbowy | R Raymon (38T), ramię EC40, aluminium, JIS |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Clarks M2 (2-tłoczkowe), tarcze 180/180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 27,5″ |
| Obręcze | Mach 1 Trucky 30 (tubeless ready) |
| Piasty | R Raymon DA210F / DA210R |
| Oś przód | Sztywna oś (Boost) 15×110 mm |
| Oś tył | Sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Opony | Schwalbe Johnny Watts Performance Reflex 27.5×2.35″ |
| Komponenty | |
| Kierownica | R Raymon Riser 31.8 mm, szer. 700 mm, wznios 12 mm |
| Wspornik kierownicy | Husqvarna 31.8 mm, a-head, regulowany |
| Siodło | R Raymon Ergo |
| Wspornik siodła | R Raymon 31.6 mm, 300 mm |
| Pedały | R Raymon, aluminiowe |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | R-Raymon |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |


























Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.