Rower elektryczny KROSS Trans Hybrid Prestige
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Rower elektryczny KROSS Trans Hybrid Prestige
Niesamowity design, mocny silnik elektryczny, wysokiej jakości komponenty z elektronicznymi przerzutkami na czele oraz doskonały amortyzator sprawiają, że Kross Trans Hybrid Prestige to jeden z najciekawszych e-bików trekkingowych w swojej klasie. Jeśli oczekujesz jakości premium, wybierz go, a się nie zawiedziesz!
Naturalne wrażenia z jazdy
Jednym z największych atutów Kross Trans Hybrid Prestige jest wysokiej jakości wspomaganie elektryczne, które zapewnia naturalne wrażenia z jazdy. Jest to zasługa zastosowania najwyższej jakości komponentów:
- silnika elektrycznego Shimano Steps E6100 o mocy 250 W z maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 60 Nm;
- łatwego w obsłudze wyświetlacza Shimano Steps SC-E6100 z ekranem o wielkości 2,7”;
- akumulatora Simplo Intube o pojemności 630 Wh, który umożliwia pokonanie wielu kilometrów na jednym ładowaniu.
Centralne umiejscowienie silnika pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd e-bike’a. W połączeniu ze zintegrowanym wewnątrz ramy akumulatorem gwarantuje doskonałe wyważenie roweru, a więc i łatwość w zachowaniu równowagi podczas jazdy. Zalety zastosowanego rozwiązania zauważysz m.in. podczas zdobywania wzniesień.
Rozwiązania gwarantujące komfort
Projektanci marki Kross zadbali o to, żeby jazda na tym rowerze elektrycznym była prawdziwą przyjemnością. Wytrzymała aluminiowa rama jest naprawdę estetyczna. Minimalistyczny design można bez cienia wątpliwości określić eleganckim. Charakterystyczna geometria z wysoką górną rurą sprawia, że to model idealny dla aktywnych mężczyzn.
Komfort podczas jazdy znacznie zwiększa widelec z powietrznym amortyzatorem. SR Suntour Mobie 25 o skoku 63 mm skutecznie redukuje drgania generowane podczas pokonywania nierówności, a jednocześnie cechuje się niską wagą. Efekt zwiększają opony klasy premium — Vredestein Perfect Tour o niskich oporach toczenia i oczekiwanym poziomie przyczepności. W połączeniu z dobrej jakości siodełkiem Selle Royal E-Zone Moderate, solidnymi chwytami i dobrej jakości pedałami zapewnia niebywałą wygodę.
Elektroniczna zmiana przełożeń
Zdecydowanie największym wyróżnikiem Kross Trans Hybrid Prestige jest 11-biegowy napęd Shimano Deore XT z elektroniczną zmianą przełożeń. Tego typu udogodnienie stosowane jest przede wszystkim w rowerach sportowych, w modelu trekkingowym stanowi rodzaj innowacji, na którą warto zwrócić uwagę. Wysoka wydajność zastosowanego systemu, płynna praca i wysoka niezawodność sprawiają, że to jeden z najciekawszych rowerów elektrycznych w swojej klasie.
Idealnym dopełnieniem całości są tarczowe hamulce hydrauliczne Shimano Deore XT. Bardzo dobra modulacja idzie w parze z dużą mocą hamowania, co sprawia, że gwarantują bezpieczne zatrzymanie pojazdu nawet na bardziej wymagających trasach.
Bogate wyposażenie dodatkowe
Kross Trans Hybrid Prestige to trekkingowy rower elektryczny z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Model ma doskonałej jakości oświetlenie przednie i tylne, które gwarantuje bardzo dobrą widoczność po zmierzchu. Wytrzymały bagażnik z elastycznymi ekspanderami umożliwia komfortowe przewożenie dodatkowego bagażu. Uzupełnieniem zestawu jest elegancka osłona na łańcuch oraz masywna podpórka ułatwiająca parkowanie e-bike’a.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Marka | KROSS |
| Kod produktu | DD196035 |
| Seria | Trans Hybrid |
| Płeć | męskie |
| Kolor | czarny |
| Waga produktu | ok. 27 kg (wg producenta) |
| Rocznik modelowy | 2023 |
| Silnik | |
| Model silnika | Shimano Steps DU-E6100 |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 60 Nm |
| Umiejscowienie silnika | centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Shimano Steps SC-E6100 (LCD 2,7″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Simplo Intube 630 |
| Pojemność akumulatora | 630 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Ładowarka | 2A |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 24″ |
| Rozmiar wg producenta | XL (24″), koła 28″ |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour Mobie 25 Air (LOR) DS, skok 63 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×11 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore XT Di2 RD-M8050-GS |
| Manetki | Shimano Deore XT M8050-R Di2 |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano SLX CS-M7000 (11-42T) |
| Mechanizm korbowy | Shimano Deore XT FC-E8000 (38T), ramię 170 mm |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód / tył | Shimano Deore XT BR-M8100 (2-tłoczkowe), tarcze 160 / 160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 28″ |
| Koła | Ryde Andra 321 (aluminiowe) |
| Piasty | Shimano Deore XT HB-M8010 (przód) / FH-M8000 (tył) |
| Oś przód | sztywna oś 15×100 mm |
| Oś tył | szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Opony przód / tył | Vredestein Perfect Tour 28×1.75″ (47-622) |
| Komponenty | |
| Kierownica | aluminiowa |
| Wspornik kierownicy | aluminiowy, długość 110 mm |
| Siodło | Selle Royal E-Zone Moderate |
| Wspornik siodła | aluminiowy, długość 350 mm |
| Pedały | Femin FP-210 |
| Oświetlenie | przednie i tylne |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |


























Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.