Rower elektryczny KROSS Trans Hybrid 4.0
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Rower elektryczny KROSS Trans Hybrid 4.0
Kross Trans Hybrid 4.0 to rower elektryczny, dzięki któremu od pierwszego dnia użytkowania jazda będzie przywoływać tylko pozytywne skojarzenia! Przy pomocy wspomagania napędu pozwala on podróżować komfortowo i efektywnie na bardzo długich dystansach, a przy tym prezentuje się świetnie i nowocześnie.
Wejdź w erę elektromobilności w najlepszym stylu z Trans Hybrid 4.0
Rowery elektryczne z każdym rokiem zyskują na popularności właśnie za sprawą takich modeli jak Trans Hybrid. Wykorzystuje on zaawansowany silnik elektryczny Steps E6110 od japońskiej marki Shimano. Oferuje aż 250 watów mocy, dzięki czemu pokonywanie stromych podjazdów dłużej nie będzie stanowiło wyzwania. Wsparcie pracy napędu nie oznacza jednak, że przestajesz odczuwać satysfakcję z jazdy, wręcz przeciwnie – pozwoli cieszyć się nią, pokonując wcześniej niedostępne trasy.
Model Trans Hybrid 4.0 powstał z myślą o długich wyprawach, choć sprawdzi się także do codziennych dojazdów do pracy czy na uczelnie. Taka wszechstronność to zasługa akumulatora o pojemności wynoszącej 504 Wh, który pozwala na pokonanie nawet do 100 km na jednym ładowaniu. Dodatkowo dzięki wygodnemu w obsłudze wyświetlaczowi Shimano SC-E6100 nie musisz martwić się stanem baterii – wszystkie najpotrzebniejsze informacje zawsze będą pod ręką!
Efektywność i satysfakcja z jazdy na polskim rowerze
Prawdziwa jakość nie wynika tylko ze wspomagania. Kluczem do sukcesu tego modelu było dobranie także idealnie komponujących się i płynnie działających elementów osprzętu. Aby zapewnić efektywne przenoszenie pracy nóg na drogę, polscy projektanci postawili na tylną przerzutkę Acera RD-T3000. Oferuje ona 9 zróżnicowanych przełożeń, dzięki którym zawsze odpasujesz obciążenia do aktualnie pokonywanego terenu.
Jazda rowerem elektrycznym często pozwala także na podróżowanie z większą prędkością, nieosiągalną wcześniej na trudnych odcinkach. Dlatego też bardzo istotne są odpowiednie hamulce. W Trans Hybrid 4.0 postawiono na hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano Altus MT200, które oferują świetną modulację oraz szybki moment zatrzymania, dając pewność w każdych warunkach pogodowych.
Dbałość o detale kluczem do sukcesu
Polska marka zakorzeniła się w świadomości klientów przede wszystkim dzięki świetnie dopasowanym ramom, ale także bogatemu wyposażeniu swoich rowerów. Nie inaczej jest w przypadku modelu Trans Hybrid 4.0:
- Rama roweru wykonana została ze specjalnej wersji aluminium 6061 w technologii performance. Dzięki temu jest sztywniejsza niż standardowe modele, a przy tym wytrzymała i odporna na większość przypadkowych uszkodzeń mechanicznych.
- Amortyzowany widelec SR Suntour NEX LO o skoku 63 mm pomaga tłumić drgania przy pokonywaniu wysokich krawężników czy nierówności terenu.
- Chcąc zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy na długich dystansach, projektanci wybrali do roweru siodełko od uznanej marki Selle Royal, które zapobiega podrażnieniom skóry i redukuje odrętwienie.
- Zintegrowane oświetlenie ledowe poprawia bezpieczeństwo rowerzysty podczas jazdy po zmroku.
- Podpórka od marki Ursus umożliwia bezpieczne odstawienie roweru, bez ryzyka zarysowania lakieru.
- 28-calowe koła z oponami Mitas Flash V66 są zwrotne i płynnie toczą się po drodze, nawet przy bardziej wymagających nawierzchniach.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Marka | KROSS |
| Kod produktu | DD200521 |
| Płeć | męskie |
| Kolor | czarny |
| Rocznik modelowy | 2022 |
| Silnik | |
| Model silnika | Shimano Steps DU-E6110 |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 60 Nm |
| Umiejscowienie silnika | centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Shimano Steps SC-E6100 (LCD 2,7″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Simplo Intube 500 |
| Pojemność akumulatora | 504 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Ładowarka | 4A |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 19″ |
| Rozmiar wg producenta | M (19″) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour NEX LO, skok 63 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×9 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera RD-T3000 |
| Manetki | Shimano Alivio SL-M3100 |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-HG200-9 |
| Mechanizm korbowy | Shimano Deore FC-E6100 (38T), ramię 175 mm |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód / tył | Shimano Altus BR-MT200, tarcze 180 / 160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 28″ |
| Koła | Kross, aluminiowe |
| Oś przód | szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Oś tył | szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Opony przód / tył | Mitas Flash V66 (47-622) 700×45C |
| Komponenty | |
| Kierownica | aluminiowa 31.8 mm, szer. 660 mm |
| Wspornik kierownicy | aluminiowy, regulowany, 31.8 mm, dł. 110 mm |
| Siodło | Selle Royal |
| Wspornik siodła | aluminiowy 27.2×400 mm |
| Pedały | FP-210ZU, platformowe |
| Oświetlenie | LED |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |























Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.