Rower elektryczny HUSQVARNA Grand City Y3 FW
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Rower elektryczny HUSQVARNA Grand City Y3 FW
Husqvarna Grand City Y3 jest nowoczesnym miejskim rowerem elektrycznym, który doskonale sprawdzi się osobom szukającym dwóch kółek do rekreacji. Model bazuje na ramie z łagodną geometrią, co ułatwia wsiadanie. Komfort podróży zwiększa wydajne wspomaganie elektryczne, dzięki czemu nawet codzienne dojazdy do pracy mogą stać się przyjemnością. Dużym atutem tego e-bika jest wysokiej jakości wyposażenie z markowym oświetleniem na czele. Pełnowymiarowe błotniki, solidna podpórka czy wytrzymały bagażnik to dodatkowe atuty.
Doskonałe wsparcie silnika
Husqvarna Grand City Y3 wyróżnia się na tle miejskich rowerów elektrycznych komponentami o ponadprzeciętnej wydajności. Sercem mechanizmu jest naprawdę solidny silnik Yamaha PW-ST o mocy 250 W z maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym aż 70 Nm. W praktyce przekłada się to na dynamiczne przyspieszanie i niezawodne wsparcie podczas pokonywania wzniesień.
Obsługa systemu jest naprawdę prosta. Duży i czytelny kolorowy wyświetlacz Yamaha Display C pozwala nie tylko odczytać podstawowe informacje dotyczące poziomu naładowania akumulatora czy wybranego trybu, ale także pełni funkcję podstawowego licznika.
Na rowerze można z powodzeniem pokonać do 90 km. Tak duża wydajność to zasługa pojemnego akumulatora Yamaha EX500. Szybkie ładowanie baterii jest natomiast zasługą świetnej jakości ładowarki — Yamaha Quick Charger 4A.
Najważniejsze cechy
Dobrze wyważony e-bike
Projektanci marki Husqvarna postawili na dyskretne centralne umiejscowienie silnika i umieszczenie akumulatora na aluminiowej ramie. Dzięki temu e-bike jest dobrze wyważony. Z łatwością utrzymasz na nim równowagę, a pokonywanie podjazdów to przyjemność.
Uniwersalna geometria
Grand City Y3 cechuje się klasyczną miejską geometrią z Taka konstrukcja stanowi dobry wybór dla kobiet i mężczyzn, którzy poszukują komfortu podczas codziennej jazdy. Wyprostowana pozycja podczas jazdy jest przyjazna dla kręgosłupa.
Podstawowy amortyzator
Aby poprawić komfort podczas pokonywania nierówności, zastosowano w tym modelu amortyzowany widelec. SR Suntour NEX-E25 o skoku 50 mm to optymalny wybór do roweru miejskiego, który sprawia, że każda wycieczka będzie przyjemnością.
Napęd z 10 biegami
Ten elektryczny rower miejski został wyposażony w. Szeroki zakres pozwala na łatwe dopasowanie przełożenia do aktualnych warunków drogowych. Dzięki temu model sprawdza się w mieście i podczas krótkich wycieczek.
Niezawodne hydrauliki
Uzupełnieniem rekreacyjnego napędu są hydrauliczne hamulce tarczowe. To rodzaj komponentu, który wykazuje najwyższą skuteczność w każdych warunkach pogodowych. Oznacza to, że pozwalają zachować panowanie nad kierownicą nawet w deszczu.
Trwałe opony z odblaskami
Model opiera się na dobrej jakości oponach Schwalbe Road Cruiser. To wariant cechujący się niskimi oporami toczenia i skutecznym odprowadzaniem wody. Ma wkładkę antyprzebiciową oraz , co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.
Jakościowe oświetlenie
Dobrą widoczność i widzialność na drodze zapewnia solidne oświetlenie renomowanych marek. Z przodu zamontowano lampkę z odblaskiem Herrmans MR4 o mocy 40 luxów, z tyłu natomiast AXA Blueline E.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Yamaha PW-ST |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 70 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Yamaha Display C (TFT, kolorowy 2,8″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Yamaha EX500 |
| Pojemność akumulatora | 500 Wh |
| Ładowarka | 4A |
| Umiejscowienie akumulatora | Zewnętrzny, na ramie |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD252011 |
| Marka | HUSQVARNA |
| Płeć | Damskie / męskie |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor wg producenta | Blue |
| Waga | ok. 25,4 kg |
| Rama i widelec | |
| Rozmiar ramy | 19,5″ |
| Rozmiar wg producenta | M |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | SR Suntour NEX-E25, sprężynowy (Coil) |
| Skok widelca | 50 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×5 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Shimano Nexus, 5-biegowa (piasta) |
| Manetki | Shimano Nexus SL-C7000, Revoshift |
| Zębatka | Shimano SM-Gear, 19T |
| Mechanizm korbowy | Husqvarna (38T), Wheeltop, aluminium forged, JIS |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano BR-MT200, tarcze 180 / 160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 28″ |
| Obręcze | Mach 1 630E |
| Piasty | Husqvarna JA159F / JA259R |
| Opony | Continental Ride City Reflex 28×1.75″ (47-622) |
| Oś przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Oś tył | Nakrętki 10×135 mm |
| Komponenty | |
| Wspornik kierownicy | Husqvarna, aluminiowy, regulowany, 31.8 mm |
| Siodło | Husqvarna Ergo |
| Wspornik siodła | Husqvarna, aluminium, 30.9 mm, 350 mm |
| Pedały | Husqvarna, platformowe (aluminium) |
| Oświetlenie | Herrmans MR4 40 lx (przód) / AXA Blueline E (tył) |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Husqvarna |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |





















Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.