Rower elektryczny GHOST Path Asket Advanced
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Rower elektryczny GHOST Path Asket Advanced
Ghost Path Asket Advanced to wyjątkowy rower elektryczny, który spełnia oczekiwania wymagającej grupy kolarzy. Model ten łączy w sobie funkcje wygodnych dwóch kółek na co dzień, zaawansowanego gravela idealnego dla łowców przygód i e-bike’a. Wsparcie silnika docenisz podczas wypraw, chętnie podróżując dalej niż zwykle. W trakcie dojazdów do pracy rozwiniesz optymalne prędkości bez forsowania organizmu, dzięki czemu będziesz czuć się świetnie przez cały dzień. Niesamowity design, rama z włókna węglowego i świetnej jakości podzespoły sprawiają, że to jedna z ciekawszych propozycji w swojej klasie.

Dyskretne i wydajne wspomaganie elektryczne
Projektanci marki Ghost postawili na solidne, a jednocześnie naprawde lekkie komponenty odpowiedzialne za wspomaganie elektryczne. Silnik Fauza Ride 60 o mocy 250 W z maksymalnym momentem obrotowym 60 Nm pozwala na szybkie nabieranie prędkości i ułatwia pokonywanie podjazdów. Wydajny akumulator Fauza Energy Fix o pojemności 430 Wh umożliwia przemieszanie wielu kilometrów na jednym ładowaniu. Całość obsługuje się dyskretnym, zlokalizowanym na spodzie kierownicy, przełącznikiem Fauza LED Hub.
Centralne umiejscowienie silnika w połączeniu ze zintegrowaną z ramą baterią zapewniają odpowiednie wyważenie roweru. Dzięki nim łatwo na nim utrzymać równowagę. Elementy te ważą łącznie zaledwie 4,16 kg, co sprawia, że to naprawdę godna uwagi propozycja.
Dodatkową zaletą zastosowanego osprzętu jest wsparcie za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne Fauza i oprogramowania Fauza Toolbox. Pozwalają one na personalizację trybów, a także aktualizację systemu czy diagnozę usterek w domowym zaciszu.
Najważniejsze cechy
Carbonowa rama
Model ten opiera się na wysokiej jakości ramie z lekkiego włókna węglowego. Carbon dodatkowo skutecznie pochłania drgania, co zwiększa komfort. Wyróżnia się nowoczesnym, ale stonowanym lakierowaniem, które podkreśla wewnętrzne prowadzenie okablowania.
Optymalna amortyzacja
Ciekawym rozwiązaniem w tym e-bike’u jest zastosowanie amortyzowanego widelca. Rockshox Rudy Base o skoku 40 mm dobrze poprawia jakość jazdy w terenie, dzięki czemu każda wyprawa będzie przyjemnością.
Napęd Shimano GRX
Wydajny, 11-biegowy napęd Shimano GRX został zaprojektowany specjalnie do graveli. Cicha, precyzyjna praca to jego największy atut. Doskonale sprawdza się na asfaltach, jak i w warunkach terenowych.
Hamulce hydrauliczne
Shimano GRX BR-RX810 z tarczami 160 mm zapewniają optymalną modulację i dużą siłę hamowania, dzięki czemu możesz czuć się pewnie podczas jazdy. Spełni oczekiwania wymagających kolarzy, szukających niezawodnych rozwiązań.
28” koła WTB
Rower opiera się na solidnych kołach tubeless ready WTB ST i-25. Model ten doskonale sprawdza się podczas intensywnego użytkowania. Jest nie tylko lekki, ale także sztywny i wytrzymały, co zapewnia wysoką jakość jazdy.
Solidne opony Maxxis
Maxxis Ravager Exo TR to model o podwyższonej wytrzymałości, uzyskanej za pomocą technologii EXO Protection. Opona jest dostosowana do pracy w systemie bezdętkowym. Świetnie zdaje egzamin w terenie.
Siodełko Selle Royal
Wygodę podczas krótkich i długich podróży znacząco zwiększa solidne siodełko Selle Royal SRX. To typowo gravelowy model, który zapewnia komfort, dzięki zastosowaniu pianki Matrix.
Miejsca montażowe
Projektanci Ghost nie zapomnieli o detalach, które podnoszą jakość jazdy. Na ramie znajdują się miejsca montażowe, które umożliwiają przymocowanie dodatkowych akcesoriów, więc sprawdzi się w podróży.
Ghost Path Asket Advanced to wyjątkowy rower elektryczny, który spełnia oczekiwania wymagającej grupy kolarzy. Model ten łączy w sobie funkcje wygodnych dwóch kółek na co dzień, zaawansowanego gravela idealnego dla łowców przygód i e-bike’a. Wsparcie silnika docenisz podczas wypraw, chętnie podróżując dalej niż zwykle. W trakcie dojazdów do pracy rozwiniesz optymalne prędkości bez forsowania organizmu, dzięki czemu będziesz czuć się świetnie przez cały dzień. Niesamowity design, rama z włókna węglowego i świetnej jakości podzespoły sprawiają, że to jedna z ciekawszych propozycji w swojej klasie.

Dyskretne i wydajne wspomaganie elektryczne
Projektanci marki Ghost postawili na solidne, a jednocześnie naprawde lekkie komponenty odpowiedzialne za wspomaganie elektryczne. Silnik Fauza Ride 60 o mocy 250 W z maksymalnym momentem obrotowym 60 Nm pozwala na szybkie nabieranie prędkości i ułatwia pokonywanie podjazdów. Wydajny akumulator Fauza Energy Fix o pojemności 430 Wh umożliwia przemieszanie wielu kilometrów na jednym ładowaniu. Całość obsługuje się dyskretnym, zlokalizowanym na spodzie kierownicy, przełącznikiem Fauza LED Hub.
Centralne umiejscowienie silnika w połączeniu ze zintegrowaną z ramą baterią zapewniają odpowiednie wyważenie roweru. Dzięki nim łatwo na nim utrzymać równowagę. Elementy te ważą łącznie zaledwie 4,16 kg, co sprawia, że to naprawdę godna uwagi propozycja.
Dodatkową zaletą zastosowanego osprzętu jest wsparcie za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne Fauza i oprogramowania Fauza Toolbox. Pozwalają one na personalizację trybów, a także aktualizację systemu czy diagnozę usterek w domowym zaciszu.
Najważniejsze cechy
Carbonowa rama
Model ten opiera się na wysokiej jakości ramie z lekkiego włókna węglowego. Carbon dodatkowo skutecznie pochłania drgania, co zwiększa komfort. Wyróżnia się nowoczesnym, ale stonowanym lakierowaniem, które podkreśla wewnętrzne prowadzenie okablowania.
Optymalna amortyzacja
Ciekawym rozwiązaniem w tym e-bike’u jest zastosowanie amortyzowanego widelca. Rockshox Rudy Base o skoku 40 mm dobrze poprawia jakość jazdy w terenie, dzięki czemu każda wyprawa będzie przyjemnością.
Napęd Shimano GRX
Wydajny, 11-biegowy napęd Shimano GRX został zaprojektowany specjalnie do graveli. Cicha, precyzyjna praca to jego największy atut. Doskonale sprawdza się na asfaltach, jak i w warunkach terenowych.
Hamulce hydrauliczne
Shimano GRX BR-RX810 z tarczami 160 mm zapewniają optymalną modulację i dużą siłę hamowania, dzięki czemu możesz czuć się pewnie podczas jazdy. Spełni oczekiwania wymagających kolarzy, szukających niezawodnych rozwiązań.
28” koła WTB
Rower opiera się na solidnych kołach tubeless ready WTB ST i-25. Model ten doskonale sprawdza się podczas intensywnego użytkowania. Jest nie tylko lekki, ale także sztywny i wytrzymały, co zapewnia wysoką jakość jazdy.
Solidne opony Maxxis
Maxxis Ravager Exo TR to model o podwyższonej wytrzymałości, uzyskanej za pomocą technologii EXO Protection. Opona jest dostosowana do pracy w systemie bezdętkowym. Świetnie zdaje egzamin w terenie.
Siodełko Selle Royal
Wygodę podczas krótkich i długich podróży znacząco zwiększa solidne siodełko Selle Royal SRX. To typowo gravelowy model, który zapewnia komfort, dzięki zastosowaniu pianki Matrix.
Miejsca montażowe
Projektanci Ghost nie zapomnieli o detalach, które podnoszą jakość jazdy. Na ramie znajdują się miejsca montażowe, które umożliwiają przymocowanie dodatkowych akcesoriów, więc sprawdzi się w podróży.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Fazua Ride 60 |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 60 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Fazua LED Hub |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Fazua Energy Fix 430 Wh |
| Pojemność akumulatora | 430 Wh |
| Ładowarka | Fazua Charger 3A |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD242970 |
| Marka | GHOST |
| Płeć | Damskie / męskie |
| Kolor | Szaro-karbonowy |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | L |
| Rozmiar wg producenta | L |
| Materiał ramy | Carbon |
| Widelec | RockShox Rudy Base |
| Skok widelca | 40 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×11 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Shimano GRX RD-RX812, 11-biegowa |
| Manetki | Shimano GRX ST-RX810 |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano Deore XT CS-M8000 (11–42T) |
| Mechanizm korbowy | Rotor (42T) |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano GRX BR-RX810, tarcze 160/160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 28″ |
| Obręcze | WTB ST i25 |
| Piasty | Shimano HB-RS470 / FH-MT400-B |
| Oś przód | Sztywna oś 12×100 mm |
| Oś tył | Sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Opony | Maxxis Ravager EXO TR 40-622 |
| Komponenty | |
| Kierownica | Gravel Bar RA120A, szer. 480 mm (L) |
| Wspornik kierownicy | Ground Fiftyone, średnica 31.8 mm |
| Siodło | Selle Royal SRX |
| Wspornik siodła | JD YSP15DL, 31.6 mm, skok 125 mm (L/XL) |
| Pedały | Brak w zestawie |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Ghost |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |




















Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.