Rower elektryczny damski SUPERIOR eXR 6030 L Touring
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Rower elektryczny damski SUPERIOR eXR 6030 L Touring
Superior eXR 6030 L Touring to trekkingowy rower elektryczny, który został zaprojektowany z myślą o kobietach jeżdżących rekreacyjnie. Łączy w sobie solidny silnik, pojemną baterię, dobrej jakości komponenty i niesamowity design. Wszystko to sprawia, że świetnie sprawdzi się podczas jazdy po mieście oraz w trakcie wycieczek po okolicy. Bogate wyposażenie fabryczne pozwala czerpać pełną satysfakcję z jazdy już od chwili złożenia tego e-bike’a.
Wsparcie, jakiego potrzebujesz
Ten rower będzie dla Ciebie niezawodnym kompanem podczas każdej rekreacyjnej wycieczki. Został wyposażony w dobrej jakości podzespoły odpowiedzialne za wspomaganie elektryczne, co sprawia, że możesz być pewna swojego wyboru.
Są to:
- umiejscowiony centralnie silnik Shimano Steps E500 o mocy 250 W i maksymalnym momencie obrotowym 40 Nm,
- czytelny wyświetlacz LCD o wielkości 1,4” Shimano Steps SC-E500,
- wydajny akumulator Darfon 504 Wh o pojemności 504 Wh o zasięgu do 90 km.
Najważniejsze cechy
Rama o wygodnej geometrii
Lekka, a zarazem wytrzymała aluminiowa rama zapewnia komfortową jazdę. Obniżony przekrok pozwala na wygodne wsiadanie i zsiadanie z pojazdu. Lakierowanie w oryginalnym, wyrazistym kolorze natomiast wyróżni Cię na każdej trasie.
Świetnie wyważona konstrukcja
Silnik umiejscowiono centralnie, czyli w korbie, a akumulator w ramie. Pozwoliło to na doskonałe wyważenie konstrukcji. Rower łatwo się prowadzi, nawet podczas pokonywania wzniesień, a utrzymanie równowagi nie stanowi wyznania.
Amortyzator RST
Model został wyposażony w dobrej jakości amortyzator RST Volant o skoku 60 mm. Pozwoli on na wygodne pokonywanie krawężników i leśnych ścieżek. Redukując drgania generowane podczas jazdy, skutecznie odciąża ręce i kręgosłup.
Rekreacyjny napęd Shimano
Model wyposażony został w 9-biegowy napęd na komponentach japońskiej marki Shimano. Wykorzystano rekreacyjną grupę Alivio, która świetnie sprawdza się podczas codziennego podróżowania i cechuje się niezawodnością.
Hamulce hydrauliczne
Zatrzymanie roweru w każdych warunkach zapewniają hydrauliczne hamulce tarczowe. Model Shimano Altus BR-MT200 cechuje się dobrą modulacją i dużą siłą hamowania, więc zyskujesz pewność, że będziesz bezpieczna na drodze.
Opony Schwalbe
Ten e-bike opiera się na wysokiej jakości oponach Schwalbe G-One Bite z odblaskowym paskiem na boku, który znacznie zwiększa widoczność. Uniwersalna konstrukcja bieżnika sprawdza się w różnorodnych warunkach drogowych.
Komfortowe siodełko
Przyjemność jazdy na rowerze elektrycznym Superior eXR 6030 L Touring zwiększa także siodełko. Zastosowano model cenionej włoskiej marki Selle Royal. Vivo DRN zapewnia wygodę, nawet podczas dłuższych wypraw za miasto.
Kompleksowe wyposażenie
Oświetlenie zasilane przez baterię e-bike’a, pełnowymiarowe błotniki i wytrzymały bagażnik to akcesoria, w które fabrycznie wyposażono rower. Dzięki temu możesz czerpać pełną przyjemność z jazdy już od pierwszych chwil na siodełku.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Shimano Steps DU-E5000 |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 40 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Shimano Steps SC-E5000 (LCD 1,4″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Darfon 504 Wh |
| Pojemność akumulatora | 504 Wh |
| Ładowarka | 2A |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD204032 |
| Marka | SUPERIOR |
| Płeć | Damskie |
| Kolor | Miedziany |
| Rocznik modelowy | 2022 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 18″ |
| Rozmiar wg producenta | 18.0″ (L) |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | RST Volant, tapered |
| Skok widelca | 60 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×9 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio RD-M3100 Shadow |
| Manetki | Shimano Alivio SL-M3100-R RapidFire Plus |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano Altus CS-HG200-9 (11–36T) |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-E5000 (38T) |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano Altus BR-MT200 |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 28″ |
| Obręcze | Stars J26S, 32H |
| Oś przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Oś tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Opony | Schwalbe G-One Bite 28×2.00″, taśma odblaskowa |
| Komponenty | |
| Kierownica | ONE1 Alloy, 31.8 mm, szer. 680 mm, wznios 20 mm |
| Wspornik kierownicy | ONE1 Python Alloy, 31.8 mm, regulowany |
| Siodło | Selle Royal Vivo DRN |
| Wspornik siodła | ONE1 Sport Alloy, 30.9 mm |
| Pedały | VP Components VP-836 |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Superior |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
























Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.