Przyczepka jednoosiowa na resorach 230×125 UNITRAILER GARDEN 230/R KIPP ze stelażem H-800
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Przyczepka jednoosiowa na resorach 230×125 UNITRAILER GARDEN 230/R KIPP ze stelażem H-800
UNITRAILER GARDEN 230/R KIPP ze stelażem H-800 to solidna przyczepka samochodowa jednoosiowa z zawieszeniem resorowym z amortyzatorami, zaprojektowana dla wymagających użytkowników. Dzięki powierzchni transportowej 230×125 cm pozwala przewozić większe ładunki – od materiałów budowlanych i wykończeniowych, po meble czy sprzęt ogrodowy. W zestawie znajduje się stelaż H-800 z wytrzymałą szarą plandeką, który skutecznie chroni towary przed deszczem, śniegiem, wiatrem i zabrudzeniami.
Komfort i bezpieczeństwo
Zastosowane resory z amortyzatorami zapewniają doskonałą stabilność i komfort jazdy, nawet podczas przewozu ciężkich materiałów czy podróży po nierównych drogach. Takie rozwiązanie minimalizuje drgania i chroni zarówno ładunek, jak i samochód holujący. To sprawia, że Garden 230/R KIPP jest idealnym wyborem do codziennego użytku, transportu w pracy oraz w trakcie dalszych podróży.
Dostawa z kompletem niezbędnych dokumentów
Decydując się na zakup naszej przyczepy transportowej wszystkie najważniejsze dokumenty trafiają do Ciebie wraz z zakupioną przyczepką. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty, które będą potrzebne do natychmiastowej rejestracji, czyli homologację, fakturę zakupu oraz certyfikat autoryzacyjny. Po otrzymaniu przyczepki musisz ją jedynie zarejestrować i ubezpieczyć, aby w pełni z niej korzystać.
Zestaw ze stelażem H-800 i szarą plandeką
Stelaż w przedstawionej przyczepce ma wysokość 80 cm w najwyższym punkcie i dwuspadową górę dla lepszego odprowadzania wody i śniegu podczas jazdy. Jest wykonany z bardzo solidnych belek stalowych zabezpieczonych przed rdzewieniem poprzez ich ocynkowanie. Stelaż jest skręcany za pomocą śrub, które są dołączane do zestawu. Całość tworzy mocną i stabilną ramę dla plandeki. Plandeka wykonana jest z grubego, wodoodpornego materiału i nawet długotrwałe opady nie spowodują jej przeciekania. Do zestawu dołączona jest też elastyczna linka z zaczepami, która pozwala na szybkie jej naciągnięcie. Plandeka jest wyposażona w otwieraną tylną część, która ułatwia załadunek i wyładunek towarów z przyczepy. Nie musisz zdejmować całej plandeki by dostać się do przewożonych towarów. Wystarczy, że podniesiesz dwa pasy, które zabezpieczają tylną część plandeki przed niepożądanym unoszeniem podczas jazdy lub postoju. Następnie wystarczy tylko zwinąć tę część oraz położyć ją na górnej belce stelaża. W ten sposób uzyskujesz łatwy dostęp do środka przyczepy nawet bez konieczności otwierania tylnej burty.
Dane techniczne przyczepy Garden 230/R KIPP
- Wytrzymałość i odporność na korozję – rama nośna wykonana ze stali ocynkowanej ogniowo. Zastosowano profile gięte skręcone śrubami.
- Ładowność aż 595 kg – bezpieczny transport ciężkich ładunków.
- Wymiary przestrzeni transportowej: 230×125 cm – wygodne przewożenie większych materiałów.
- Podłoga ze sklejki wodoodpornej 9 mm z powłoką antypoślizgową – bezpieczeństwo w każdych warunkach atmosferycznych.
- Trzy belki wzmacniające pod podłogą – stabilność i trwałość konstrukcji.
- Zawieszenie resorowe z amortyzatorami – płynna i komfortowa jazda nawet w najtrudniejszych warunkach.
- Otwierana i zdejmowana tylna burta – szybki i komfortowy załadunek, możliwość transportu dłuższych elementów.
- Plandeka ze stelażem – mocna konstrukcja stelaża z wytrzymałą plandeką.
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą czatu internetowego lub telefonicznie. W chwili składania zamówienia na przyczepkę samochodową prosimy o podanie DMC auta, które będzie ciągnąć przyczepkę. Informacja o dopuszczalnej masie całkowitej znajduje się na ostatniej stronie w dowodzie rejestracyjnym pod pozycją „O.2”. Możliwe DMC: 300 kg, 350 kg, 400 kg, 450 kg, 499 kg, 500 kg, 525 kg, 550 kg, 575 kg, 600 kg, 625 kg, 650 kg, 675 kg, 700 kg, 725 kg, 750 kg.
| Specyfikacja | Opis |
|---|---|
| Producent | UNITRAILER |
| Model | Garden 230/R KIPP |
| Kod produktu | UT015266 |
| EAN | 5901783603554 |
| DMC min. | 300 kg |
| DMC max. | 750 kg |
| Waga przyczepy | 156 kg |
| Dopuszczalna ładowność | 594 kg |
| Długość przestrzeni ładunkowej | 2304 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 1256 mm |
| Koła | 155/70 R13 |
| Koło zapasowe ze wspornikiem | Opcjonalnie |
| Umiejscowienie kół | Poza przestrzenią ładunkową |
| Liczba osi | 1 |
| Rodzaj zawieszenia | 1 oś niehamowana na resorach 750 kg |
| Resor | Tak |
| Hamulce | Niehamowana |
| Burty | Stalowe |
| Wysokość burty | 30 cm |
| Podłoga | Pełna podłoga sklejkowa |
| Uchylna | Tak |
| Rodzaj wtyczki | 7 pin |
| Możliwe użycie adaptera | 13/7 pin |
| Światło cofania | Nie |
| Zastosowanie | Przeprowadzki / przewóz mebliTransport towarów w firmie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Unitrailer |
| Stan | Dziewięć |

























Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.