Ławka prosta ze stojakami UR-L002 – UpForm
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Ławka prosta ze stojakami UR-L002 – UpForm
Ławka prosta ze stojakami UR-L002 to profesjonalne urządzenie przeznaczone do wyciskania sztangi w poziomie.
Konstrukcja ławki oparta jest na grubych owalnych profilach 125×60 mm ze ścianką 3 mm, gwarantujących solidność oraz wytrzymałość całej konstrukcji.Zamocowane na stałe dwupoziomowe stojaki zostały wykonane z grubego i mocnego poliamidu.
Ogromny podest asekuracyjny o wymiarach 40×70 cm posiada antypoślizgowe gumowane listwy, dzięki czemu trening jest w 100% bezpieczny.
Uwaga:
Optymalny gryf do ćwiczeń z ławką UR-L002 to gryf olimpijski 220 cm.
POLIAMIDOWE TULEJE NA OBCIĄŻENIE
Ławka została wyposażona w poliamidowe tuleje na obciążenia, dzięki czemu nie potrzebujesz inwestować w dodatkowy stojak, oszczędzasz miejsce i pieniądze.
ANATOMICZNA TAPICERKA
Tapicerka składa się z trzech elementów, dopasowanych do anatomicznych kształtów osoby ćwiczącej, co znacząco zwiększa wygodę ćwiczeń. Posiada także wykonaną z wytrzymałego materiału obudowę, która nadaje urządzeniu niepowtarzalny wygląd.
| PARAMETRY TECHNICZNE
|
|
| Wysokość |
|
| Szerokość | 188 cm |
| Długość | 167 cm |
| Waga | 106 kg |
| Maksymalne obciążenie | 400 kg |
| Zajmowana powierzchnia | 3,14 m2 |
| Profile | 125 x 60 x 3 mm |
| Kolor tapicerki | czarny |
| Kolor ramy | czarny |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Marbo-Sport |
| Stan | Dziewięć |















Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.