Hulajnoga elektryczna XRIDER M10 Pro 500W 70km 10″
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Hulajnoga elektryczna XRIDER M10 Pro 500W 70km 10″
Hulajnoga elektryczna XRIDER M10 Pro to synonim zaawansowanej elektromobilności. Wyposażona w baterię o pojemności 15,6 Ah/36 V zapewnia zasięg do 70 km*, pozwalając na jeszcze dłuższe i bardziej ekscytujące eskapady bez częstego ładowania. Potężny silnik o szczytowej mocy 1 000 W radzi sobie ze wzniesieniami o nachyleniu do 25° i umożliwia płynną jazdę nawet po nierównych nawierzchniach.
Gwiazdą tego modelu są sportowe opony CST, które w połączeniu z amortyzowaną przednią osią tworzą must-have miejskich eksploratorów. Hamulec bębnowy o wzmocnionej konstrukcji umożliwia komfortowe i bezpieczne zatrzymywanie hulajnogi, a doskonałą widoczność pojazdu zapewnia kompleksowe oświetlenie LED.
Oferujemy państwu wyjątkową na rynku hulajnóg gwarancję na akumulator trwającą przez 1 rok, co stanowi zabezpieczenie przed ewentualnymi defektami w tym kluczowym elemencie. Dodatkowo, użytkownicy mają opcję przedłużenia gwarancji o kolejny rok, co zapewnia większy okres ochrony i pewność co do niezawodności akumulatora w dłuższej perspektywie czasowej
Z hulajnogą XRIDER M10 Pro poruszanie się po mieście staje się łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze.
Dane techniczne
Dane podstawowe
| Bluetooth: | tak |
|---|---|
| Czas ładowania: | 8 h |
| Informacje dodatkowe: | światła LED, możliwość złożenia, tempomat, system odzyskiwania energii kinetycznej (KERS) |
| 20 km/h | |
| 500 W | |
| 120 kg | |
| Waga: | 20,2 kg |
| Wymiary: | 122 x 118 x 48 cm |
| Zasilanie: | akumulator 36V |
| 70 km | |
| Średnica kół: | 10 cali |
Kompatybilność i Interoperacyjność
| Zgodność z aplikacją: | XRIDER |
|---|---|
| Produkt może wymagać aktualizacji |
Wyposażenie
| Wyposażenie: | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, ładowarka |
|---|
| Informacje o bezpieczeństwie: | Pobierz(otworzy się w nowym oknie) |
|---|
Gwarancja
| Gwarancja: | 24 miesiące |
|---|
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | XRIDER |
| Stan | Dziewięć |
















Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.