Hulajnoga elektryczna XRIDER M10
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Hulajnoga elektryczna XRIDER M10
Hulajnoga elektryczna Manta XRider M10. Hulajnoga elektryczna XRider łączy w sobie mocne parametry, wysoki komfort jazdy dzięki zastosowaniu przedniej amortyzacji i bezkompromisowe bezpieczeństwo dzięki dużym 10 calowym oponom. Silnik o mocy maksymalnej aż nawet 1000W pozwala rozwinąć prędkość sięgającą nawet 35 km/h, a bateria o pojemności 12Ah na ogniwach LG pozwoli przejechać na hulajnodze do 50 km na jednym ładowaniu. Ponadto 3 tryby pracy, pozwolą Ci na dostosowanie prędkości do drogi oraz Twojego nastroju.
Nowy hamulec bębnowy skutecznie wyhamuje hulajnogę, a dzięki funkcji hamowania rekuperacyjnego odzyskasz część energii wytworzonej podczas tego procesu. Nad bezpieczeństwem użytkownika czuwają również światła zamontowane z przodu i z tyłu hulajnogi Manta XRider. Wbudowany wyświetlacz poinformuje Cię o aktualnej prędkości, stanie naładowania, baterii, aktywnym trybie jazdy czy włączeniu oświetlenia.

Hulajnoga Manta XRider M10 – dane techniczne:
- Moc silnika: 500W – napęd na tył
- Moc szczytowa silnika: 1000W
- Pojemność akumulatora: 12 Ah/36V (ogniwa LG)
- Ładowarka: 42V (w zestawie)
- Maksymalna prędkość: 20 km/h (klikając szybko 6 razy prędkość 35 km/h* !) (* Prędkośc maksymalna zależny od wagi użytkownika, temperatury, prędkości oraz terenu)
- Zasięg: do 50 km* (* Zasięg zależny od wagi użytkownika, temperatury, prędkości oraz terenu)
- Czas ładowania: 7-8 h
- Wyświetlacz: LED LCD
- Tempomat: Tak
- Amortyzacja: Tak, przód
- System KERS odzyskiwania energii: Tak
- Rozmiar kół: 10″
- Rodzaj opon: Dętkowe, pompowane
- Maksymalne wzniesienie: 25°
- Waga: 18 kg
- Maksymalne obciążenie: 120 kg
- Wymiary (d x sz x w): 118 x 48 x 122 cm
- Wymiary w opakowaniu (d x sz x w): 119 x 18 x 57 cm
- Hamulce: Bębnowy (przód) / E-Abs (tył)
- Składana kolumna kierownicy
- Oświetlenie z przodu i z tyłu
- Aplikacja: XRIDER (Google Play / App Store)
- Klasa ochrony: IPX4
- Akcesoria dodatkowe: Sakwa, uchwyt na telefon, linka antykradzieżowa
- Drewniany podest
- Gwarancja na akumulator: 1 rok + możliwość przedłużenia o kolejny rok

W zestawie otrzymujesz:
- Hulajnoga Manta XRider M10
- Ładowaka 42V/2A
- Karta gwarancyjna
- Instrukcja obsługi w jęz. PL, EN, CZ, EE, LT, LV, SK, SI, HR
- Sakwa 3L
- Uchwyt na telefon
- Linka antykradzeżowa
- Wężyk przedłużka do pompowania
- Kluczyk oraz śruby do skręcenia główki kierownicy
Najważniejsze cechy Manta XRider M10:
Akumulator – Co powiesz na ładowanie raz na tydzień?. Superbateria na ogniwach LG o pojemności 12 Ah oznacza zupełnie nowe możliwości:
– jeździsz do pracy przez tydzień — na jednym ładowaniu
– jeździsz po pracy, na lunch, zakupy, siłownię, kolację i tak aż do nocy — na jednym ładowaniu
– w weekendy jeździsz za miasto 20 km i wracasz — dodawać, że na jednym ładowaniu?

Opony – hulajnoga ma duże opony 10 cali miękko amortyzujące wszelkie nierówności. Im większe koła, tym większa wygoda. Pneumatyczne opony dętkowe oddzielają Cię od jezdni, wybojów, krawężników, dbając o komfort i bezpieczeństwo. Pędzisz przez miasto gładko, cicho i wygodnie… Koło to jednak naprawdę był dobry wynalazek
Moc – 500 W, czyli górki przestają istnieć. 500 W oznacza w praktyce, że zawsze jedziesz płynnie — niezależnie od swojej wagi, bagażu czy wzniesień terenu! Ten krótki i całkowicie legalny doping pozwala Ci cieszyć się jazdą zawsze – nawet gdy jest trochę pod górkę.

Hamulce – Jakby czas stawał w miejscu. Kto jest szybki, musi też szybko się zatrzymywać. A w hulajnodze X-Rider hamulce są aż dwa: bębnowy, oraz E-ABS z KERS (odzyskiwanie energii silnikiem). Jeden ruch i STOP. Stoisz, jakbyś nigdy nie jechał. System KERS odzyskuje energię z hamowania by zużyć mniej baterii, Twojego czasu i zasobów planety.

Oświetlenie – Mocny reflektor z przodu oraz odblaski na tylnej osłonie koła. Widzisz innych, a inni widzą Ciebie. Wszyscy jesteście bezpieczniejsi, a Ty czujesz większy komfort o każdej porze dnia i nocy.

Wyświetlacz – Informuje i inspiruje. Biało na czarnym, by wszystko było jasne: zasięg, tryb jazdy, komunikaty techniczne i wszystko inne, co może się przydać. X-Rider sam ostrzega przed przegrzaną baterią, a w trybie serwisowym i pomaga rozwiązać problemy na drodze.
System składania – Przeciwnie, czyli najlepiej. Kierownica składa się przeciwnie do kierunku jazdy. Dzięki temu nie może się sama złożyć, gdy hulajnoga jest w ruchu i jest dodatkowo usztywniona przez samą konstrukcję zawiasu, który przeciwdziała naprężeniom 'składającym’ kierownicę: Tak się więc składa, że jeździsz jeszcze bezpieczniej.
Wielkość – Stajesz i czujesz — pasuje! Dziesiątka to rozmiar idealny. Ilość miejsca na nogi, wysokość kierownicy czy wszelkie elementy obsługi są rozmieszczone tak, by wygodnie odnalazł się na niej tak samo dorosły, jak i nastolatek.
Licznik prędkości – Prezentacja możliwych trybów jazdy ECO, DRIVE, SPORT.

Najczęstsze pytania i opinie dotyczące modelu Manta XRider M10:
1. Czy hulajnoga elektryczna Manta XRider posiada możliwość zwiekszenia prędkości (odblokowania)?
TAK. Hulajnoga elektryczna Manta XRider posiada możliwość odblokowania prędkości ponad prędkość fabryczną do 35 km/h !
2. Jaką prędkość maksymalną osiąga hulajnoga elektryczna Manta XRider?
Hulajnoga elektryczna Manta XRider osiąga prędkość do 35 km/h.
3. Jaki zasięg na jednym ładowaniu czyli ile kilometrów jest w stanie przejechać hulajnoga elektryczna Manta XRider?
Specyfikacja
| Producent | XRIDER |
|---|---|
| EAN | 5902510680411 |
| Rodzaj | Hulajnoga elektryczna |
| Kod produktu | XR00M10-manta-xrider-m10 |
| Kod producenta | XR00M10 |
| Rodzaj hulajnogi | Miejska |
| Kolor | BLACK |
| Płeć | Unisex |
| Moc silnika (W) | 500 |
| Maksymalna prędkość | 35 km/h |
| Zasięg | do 50 km |
| Pojemność (Ah) | 12 |
| Czas ładowania | 7-8 h |
| Rodzaj ogniw | Samsung |
| Napięcie (V) | 36 |
| Napięcie ładowania (V) | 42 |
| Klasa ochrony | IPX4 |
| Uprawnienia | Bez uprawnień |
| Cechy | Aplikacja XRIDER |
| Cechy | System KERS |
| Cechy | Tempomat |
| Cechy | Składana kierownica |
| Cechy | Oświetlenie LED przód i tył |
| Wymiary | 118x48x122 cm |
| Dodatki | Sakwa 2L + Uchwyt na telefon + Linka antykradzieżowa |
| Kierownica | Stała wysokość 122 cm |
| Amortyzacja | Przednia |
| Rozmiar opon | 10″ |
| Typ opon | Dętkowe |
| Hamulce | Bębnowe |
| Waga | 18 kg |
| Waga w opakowaniu | 23 kg |
| Maksymalne obciążenie | do 120kg |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Gwarancja | 2 lata |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | XRIDER |
| Stan | Dziewięć |


















Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.