Bieżnia elektryczna HS-2800LB Integra
- Dostarczono dzisiaj (zamówienia od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, dostawa w godzinach 17:00-22:00)
- Including Koszty wysyłki: Bezpłatna za pośrednictwem ljksport.com
- 99% naszych klientów nas poleca.
- 30 dni na zmianę zdania i darmowy zwrot
- Obsługa klienta dzienna i nocna
Opis
Bieżnia elektryczna HS-2800LB Integra
Biegaj i maszeruj bez względu na pogodę! Bieżnia Integra marki Hop-Sport to idealny sprzęt dla każdego, kto chce utrzymać kondycję fizyczną, wyszczuplić sylwetkę, czy poprawić wydolność układu krążenia. Bieżnia Integra to nowoczesny sprzęt o mocy silnika 3,5 HP, co pozwala na bieg z maksymalną prędkością 20 km/h. Szeroki pas biegowy pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w domowych warunkach. Komputer bieżni daje możliwość wyboru spośród 18 programów treningowych o różnej intensywności i długości. Dane pojawią się na wyświetlaczu komputera treningowego. Po zakończonym treningu łatwo złożysz bieżnię, a dzięki zastosowanym rolkom transportowym, przeniesiesz ją w dogodne dla siebie miejsce.

FitShow i Kinomap
Skorzystaj z dedykowanej aplikacji FitShow i zróżnicuj swoje codzienne treningi. Aplikacja jest darmowa i dostępna na systemy Android i IOS. FitShow zawiera programy treningowe i umożliwia zapisywanie postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora.
Dodatkowo aplikacja Kinomap będąca kompleksową platformą, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu.

Komputer i wielofunkcyjny wyświetlacz
Dzięki komputerowi z czytelnym 7″ wyświetlaczem LCD możesz w trakcie ćwiczeń monitorować dystans, czas, prędkość, tętno i spalone kalorie. Komputer w bieżni Integra to rekordzista, jeśli chodzi o programy predefiniowane – możesz wybierać spośród 18 różniących się poziomem i celem programów treningowych. Dodatkowy program manualny pozwala zaprogramować bieżnię w zgodzie z indywidualnymi preferencjami. Obsługa komputera jest łatwa i intuicyjna. Jeśli cenisz ćwiczenie w rytmie ulubionej ścieżki dźwiękowej, taką możliwość dają Ci wbudowane głośniki oraz możliwość podpięcia odtwarzacza mp3.

Amortyzacja i regulacja nachylenia
Na bieżni Integra możesz trenować bez obaw o nadmierne przeciążenie stawów. Model ten został wyposażony w poduszki amortyzujące stworzone w technologii Dual-Cushion, które zabezpieczają stawy i minimalizują ryzyko kontuzji. Taki system amortyzacji znacznie obniża poziom hałasu w trakcie użytkowania sprzętu – zapobiega także przenoszeniu drgań z bieżni na podłogę.
Bieżnia posiada automatyczną (przycisk na pulpicie) regulację nachylenia pasa biegowego w zakresie do 12%. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możesz zwiększyć intensywność treningu.

Łatwe składanie
W każdej chwili możesz złożyć bieżnię i schować z zasięgu wzroku. Składanie i rozkładanie bieżni jest wspomagane automatycznie, możesz to zrobić w każdej chwili samodzielnie, bez użycia siły i wsparcia innych osób. Rolki transportowe umożliwiają przesunięcie bieżni.

Parametry bieżni
Bieżnia posiada silnik DC o mocy 3.5 HP, co pozwala na bieg od 1-20 km/h! Jest to zatem odpowiedni sprzęt dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania. Maksymalna waga użytkownika bieżni to 150 kg. Pas biegowy bieżni Integra o szerokości 152×50 cm pozwala na swobodny i komfortowy trening.
| Specyfikacja | Dane |
|---|---|
| Marka | Hop-Sport |
| Model | HS-2800LB Integra |
| Moc silnika | DC 3,5 HP |
| Zakres prędkości | 1–20 km/h |
| Zakres nachylenia pasa biegowego | 0–12 poziomów |
| Przyciski szybkiej zmiany | Tak |
| Amortyzacja | Poduszki w technologii Dual-Cushion System |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Waga urządzenia | 92 kg |
| Regulacja nachylenia pasa biegowego | Elektryczna / automatyczna |
| Rodzaj zasilania | Przyłącze sieciowe – 230 V |
| Funkcje komputera | Bluetooth, wejście MP3, kompatybilność z aplikacją FitShow i Kinomap, stopień nachylenia, liczba wykonanych kroków, tryb odliczania, pomiar tętna (sensory w uchwytach), czas, dystans, spalone kalorie, prędkość, tryb uśpienia |
| Programy treningowe | 18 programów predefiniowanych, program manualny, program użytkownika (3 profile) |
| Programy pomiarowe | Body Fat – pomiar tkanki tłuszczowej (FAT%), wskaźnik BMI |
| Wyświetlacz | LCD |
| Wymiary całkowite | dł. 194 cm / szer. 83 cm / wys. 148 cm |
| Wymiary po złożeniu | dł. 125 cm / szer. 83 cm / wys. 166 cm |
| Wymiary pasa biegowego | szer. 50 cm / dł. 152 cm |
| Odległość pasa biegowego od podłoża | Brak danych |
| Wymiary opakowania | 200 × 100 × 60 cm |
| Dodatkowe wyposażenie | Antypoślizgowe stopki boczne, uchwyty na napoje, stopki poziomujące, rolki transportowe, czujniki tętna na uchwytach, hamulec bezpieczeństwa, podstawka mobilna, wbudowane głośniki, system składania Hydraulic Soft Drop, klucz bezpieczeństwa |
| Instrukcja | W języku polskim |
| Przeznaczenie | Do użytku domowego |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Hop-Sport |
| Stan | Dziewięć |























Recenzje
Nie ma jeszcze żadnych opinii.